Genshin Impact Yıldönümü İçin Ekstra Ödüller Duyuruldu

Görünüşe göre miHoYo topluluk baskısı altında pes etti ve devam eden yıldönümü etkinliğini kutlamak için oyunculara ekstra ödüller göndermeye başladı. Ayrıca 2.2 yamasının resmi duyurusunun ne zaman gerçekleşeceğini de öğrenmiş olduk.

Oynaması ücretsiz oyun Genshin Impact yıldönümü, tartışmaları alevledi. İlk olarak, topluluk “yalnızca” tatmin edici olmayan ödüllerden şikayet etti ve ardından bazı üyeler, oyunun Google Play mağazasında bulunan mobil sürümünün inceleme bombardımanını gerçekleştirdi.

Oyuncuların Genshin Impact yıldönümü eylemleri istenilen etkiyi yarattı çünkü Genshin Impact‘ten sorumlu olan miHoYo, kullanıcılara ek hediyeler göndermeye başladı. Şimdilik, sadece 400 Primogem (oyunun para birimi) ve bir kanat kaplaması verildi ancak bu ögelerin verildiğini bildiren mesaj, hediyelerin toplam dört gün süreyle verileceğini de iletti. Yani başka hediyeler de yolda.

Genshin Impact Yıldönümü

Genshin Impact Yıldönümü Planlı mıydı?

Durum o kadar tuhaf ki, yaratıcıların en başından beri böyle bir hamleyi planlayıp planlamadıklarını veya sadece topluluk baskısına yenik düşüp düşmediğini kesin olarak söylemek mümkün değil. Bu sorunun kısmi cevabı, sonraki hediyeler ortaya çıktığında belli olacak.

Hediyelerin arasında beş yıldızlı bir karakter belirirse, oyuncular şüphesiz isyanlarının önemli olduğuna ikna olacak. Bu hipotez için başka bir argüman, yukarıda bahsedilen kanat kaplamasının ücretli bir ürün olması gerektiği, ancak ücretsiz olarak sunulduğu şeklinde açıklandı. Planlar basitçe değişmiş olabilir mi? Geliştirici ekip, Genshin Impact‘in Google Play’deki puanı çok düştüğü için mi hediyeleri genişletmek zorunda kaldı?

Genshin Impact 2.2 Güncellemesi Ne Zaman?

Genshin Impact yıldönümü olayları haricinde çoğu söylenti ile 2.2 güncellemesinin 12 Ekim’de tanıtılacağını öğrendik Aslında miHoYo bu pazar günü, yaklaşan güncellemeyle ilgili ilk ayrıntıların sunulacağı bir gösteri duyurdu. Güncellemenin çıkış tarihi de muhtemelen onaylanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol