Genshin Impact’ın Yeni Karakterleri: Shenhe ve Yun Jin

Genshin Impact'a gelecek olan iki yeni karakter resmen açıklandı: güçlü öğrenci Shenhe ve opera yönetmeni Yun Jin.

İki yeni oynanabilir Genshin Impact karakteri; Shenhe ve Yun Jin, geliştirici miHoYo tarafından açıklandı. Popüler açık dünya aksiyon rol yapma oyunu, oyuncuların oyunun gacha Wish mekaniği aracılığıyla kilidini açabilecekleri çok sayıda karaktere sahip.

Oyunun 2.3 güncellemesi, oyunda mevcut olan etkileyici kahramanlar listesine ek olarak, oyuncuların kilidini açması için yeni karakterler sunacak.

Genshin Impact

Oyun, farklı oynanabilir karakterlerden oluşan renkli bir ürün yelpazesine sahip ve 2.3 güncellemesi oyuna daha fazla eğlence katacak. Genshin Impact 2.3, 24 Kasım’da yayına girdiğinde iki yeni karakter, Gorou ve Arataki Itto oyuna eklenecek.

Gorou, Earth tabanlı Geo güçlerinin yanı sıra savaşta yay kullanan tilki benzeri bir savaşçı. İkinci yeni kahraman Arataki Itto, oyuna eklenmeden önce bile hayranların favorisi haline gelen şeytani bir çete lideri ancak, bu Geo kullanıcıları miHoYo’nun oyununa girmeden önce, hayranlar gelecekteki içerik için heyecanlı.

Son sızıntılar, beş yıldızlı bir Cryo savaşçısı olan Shenhe’yi oyunun kadrosuna bir sonraki eklemelerden biri olarak belirledi.

Genshin Impact: Shenhe ve Yun Ji

İki Genshin Impact gönderisi, yakın gelecekte oyuna gelecek iki yeni oynanabilir karakter olan Shenhe ve Jun Yin’i ortaya çıkardı. Ağır söylentilere sahip 5 yıldızlı Cryo kullanıcısı Shenhe, savaşta bir sırıklı silah kullanacak. Ölümlü Diyarın Ortasındaki Eterik Ruh olarak bilinen Shenhe, şeytan çıkaran bir aileden geliyor ve Cloud Retainer’ın öğrencisi ve kısa sürede Twitter’da Genshin Impact hayranları arasında favori haline geldi.

Yaklaşan ikinci karakter Yun Jin, Yon-Han Opera Topluluğunun sahne yönetmeni. Müzikal Geo kullanıcısı, savaşta da bir sırıklı silah kullanacak ve onun müzikal yetenekleri, şüphesiz hem savaşta hem de savaş dışında önemli bir rol oynayacak. Shenhe ve Yun Jin’in çıkış tarihleri henüz açıklanmadı, ancak gelecekteki Genshin Impact 2.4 güncellemesinin bunları tanıtacak.

Birçok oyuncu gelecekteki karakterleri beklerken, Genshin Impact 2.3 güncellemesi daha önce yayınlanmış kahramanları edinmeyi kolaylaştıracak. Yeni içerik, iki adet 5 yıldızlı karakter afişinin aynı anda yayınlanmasına izin veren yeniden tasarlanmış bir Wish sistemi ile örtüşecek ve oyunculara arzu ettikleri bir karakteri elde etme konusunda çok daha fazla şans verecek.

Genshin Impact hayranları için, oyunun oynanabilir kadrosunun genişletilmesinden daha heyecan verici çok az şey mevcut. Açık dünya RPG’si şimdiden düzinelerce benzersiz şampiyona sahip ve Shenhe ve Yun Jin bu oyuncu kadrosuna daha da fazla çeşitlilik katacak. Bu güçlü karakterlerin tam olarak ne zaman olacağı belli olmasa da, mevcut spekülasyonlar Genshin Impact 2.4 güncellemesine işaret ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol