Genshin Impact 2.3 Güncellemesi 24 Kasım’da Yayınlanacak

En son büyük güncelleme, oyunculara iki yeni Geo karakteri kazanma şansı verecek.

MiHoYo, Genshin Impact 2.3: Shadows Amidst Snowstorms‘un 24 Kasım’da çıkacağını ve iki yepyeni oynanabilir karakterin yanı sıra yeni mücadeleler, hikaye içeriği ve daha fazlasını sunacağını duyurdu.

Fragman, daha önce duyurulan iki karakter olan Gorou ve Arataki Itto‘yu gösterdi. Geliştirici, Gorou’nun yay ve Geo Vision kullanacak dört yıldızlı bir karakter olduğunu doğruladı. Öte yandan, Arataki Itto, beş yıldızlı olacak, bir kilmorea sahip olacak ve ayrıca Geo Vision’ı kullanacak.

Genshin Impact 2.3 Neler Değiştirecek?

Arataki Itto, damarlarında Oni kanı dolaşan cesur bir adam. Kilini ve Geo’nun gücünü kullanarak, benzersiz Superlative Superstrength ile güçlendirilmiş Charged Attack ile yaratıkları kesecek ve kendisini Raging Oni King‘e dönüştürerek, Elemental ve Fiziksel Direncini düşürürken saldırı yeteneklerini güçlendirebilecek.

Bu arada, Watasumi Adası kuvvetlerinin generali Gorou, oyuncunun partide daha fazla Geo karakteri olduğunda savaştaki karakterlere daha fazla güçlendirme sağlayacak. Bu güncelleme sırasında Arataki Itto’nun Gorou ve Beidou için Story Quest ve Hangout Etkinlikleri aracılığıyla yeni arka planlar açıklanacak.

Shadows Amidst Snowstorms ana sezon etkinliği sırasında, oyuncular Dragonspire dağlarında bir dizi zorlukla macera becerilerini test edecek. Albedo, Eula, Amber ve Bennett karakterleri, yeni dört yıldızlı kılıç Cinnabar Spindle dahil olmak üzere yeni ödüllerin yanı sıra geri dönecek. Oyuncular ayrıca bu etkinlik sırasında kendi “Kabarık Kardan Adamlarını” oluşturabilecek.

Genshin Impact 2.3

Hem Albedo’nun hem de Eula’nın Dilek Etkinlikleri aynı anda tekrarlanacak, ardından Arataki Itto ve Gorou’nun yer aldığı başka bir Dilek Etkinliği gelecek.

Inazuma’daki bir başka etkinlik, oyuncuları küçük hayvanların ve gizemli bir Savaşçı Köpeğin toplu olarak kaybolmasını araştırmakla görevlendirecek. Bu hayvanları kurtarmak, oyuncuları Serenitea Pot-Genshin Impact‘in ev tasarım sistemindeki bazı yaratıkların formlarını kopyalayabilen özel bir Gadget ile ödüllendirecek.

Ek olarak Genshin Impact 2.3 sırasında, oyunculara Corrosion uygulama ve kalkanlarından bağımsız olarak tüm parti üyelerinin HP’sini etkili bir şekilde düşürme yeteneğine sahip olan Golden Wolflord adlı yeni bir patron tanıtılacak. Patron ayrıca kendisini korumak için Rifthound yaratıklarını çağırabilecek ve Jeo Saldırılara Karşı Direncini düşürme pahasına Saldırısını daha da artırabilecek.

Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol