Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact Resmi Wiki Sayfası Açıldı

HoYoverse, Genshin Impact'in resmi wiki sayfasını açtı.

Genshin Impact geliştiricilerinden HoYoverse, oyundaki karakterler, silahlar ve düşmanlar için bilgi toplayan bir veri tabanı olan resmi bir Genshin Impact rehber sayfası yayınladı. Bu, şirketi Honey Hunter veya GI fan wiki gibi oyun için diğer veri toplama web siteleriyle doğrudan rekabete sokacak.

Bu web sitesinde oyundaki tüm karakterler ve silahlar için saldırı verilerini, yükseliş materyallerini, hasarları, efektleri vb. görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Genshin Impact wiki, oyundaki tüm düşmanların yanı sıra oyundaki tüm eserler hakkında bilgi verecek. Diğer web siteleriyle karşılaştırıldığında resmi wiki sayfası, hayran wikisine kıyasla görevler, konumlar ve bireysel öğeler hakkında bilgi içermez.

Genshin Impact Wiki Sayfası Henüz Tamamlanmadı

Genshin Impact
Wiki sayfası henüz yapım aşamasında ancak yakında tamamlanacak.

Ayrıca oyun, Honey Hunter’da sunulduğu üzere piyasaya sürülmemiş silahlar ve karakterler hakkında bilgi içermiyor. Resmi wiki’nin sahip olduğu bir avantaj, resmi açılış resmi ve daha önce rastlamak biraz zor olan favori karakterleriniz için resimler içeren bir galeri oldu. Ek olarak bu yazı itibariyle, bazı karakterler için bazı bilgiler yanlış. Örneğin, Yae Miko, yanlış olan Hydro Hypostasis’ten materyaller kullanılarak gösterilmiş.

Yine de, bu wiki’nin başlamasıyla birlikte HoYoverse, umarız oyuncuların oyun hakkında bilgi alabilecekleri merkezi bir merkez oluşturacaktır. Bunun yanı sıra HoYoverse’ın devasa oynaması ücretsiz oyunu Genshin Impact, 2020’deki lansmanından bu yana mobil platformlardan 3 milyar dolar gelir elde etti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.