Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GeForce Now by Game+ 24 Saatlik Premium Paketini Duyurdu

Nvidia’nın geçtiğimiz yıl duyurusunu yaptığı bulut tabanı oyun akış servisi GeForce Now ülkemizde Turkcell ortaklığı ile hizmete sunulmuştu. Servisi kullanmak isteyenler için yeni bir paket duyuruldu.

Oyunları bulut üzerinden oynatarak kullanıcıların tüm cihazlarından en yeni oyunları oynamasına imkan tanıyan Nvidia’nın GeForce Now servisi ülkemizde Turkcell ortaklığı ile GeForce Now by Game+ ismi ile kullanıma sunulmuştu. Servisin yeni bir paketi duyuldu.

GeForce Now by Game+ 24 Saatlik Premium Paketi Neler Sunuyor?

Nvidia GeForce Now by Game+ ücretsiz üyeliğin oturum süresi 1 saatten 30 dakikaya düşürülmüştü. Game+ yapılan bu değişiklik sonrasında GeForce Now by Game+ 24 Saatlik Premium Paketini duyurdu.

24 Saatlik Premium Paket

Serviste Avantajlı 3 Aylık Premium ve düz Premium paketleri bulunuyordu. Şimdi de servise 24 saatlik Premium paket eklendi. Paket adından da belli olabileceği üzere 24 saat boyunca Premium hizmet sunuyor. GeForce Now by Game+ 24 Saatlik Premium Paketinin fiyatı ise 14.90 TL olarak açıklandı. Paketin sayfasına bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

24 Saatlik Premium Paket

  • Öncelikli Erişim
  • Uzatılmış Oturum Süresi (4 Saat)
  • RTX Aktif

GeForce Now servisinde geçtiğimiz haziran ayında sunulan 3 aylık avantajlı premium paketi, aylık 59,9 TL gibi bir fiyatlandırmaya sahipti. Ayrıca 3 ay bittiğinde aynı fiyattan yenileyebileceksiniz. Erken erişimde açılan Lansman Özel Premium Paket, 3 ay üzerinden toplam 149,7 TL’lik bir fiyatlandırmaya sahipti. Bu da aylık olarak 75 TL’ye denk geliyordu. Eğer ki siz de servisi denemek ancak fazla bir ücret ödemek istemiyorsanız 24 saatlik paketi deneyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.