Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gamescom 2022 Ne Zaman? (Açılış Gecesi Programı Belli Oldu)

Gamescom 2022 Opening Night Live, bu yıl 23 Ağustos'ta gerçekleşecek. 30'dan fazla oyunun sergileneceği bu fuar, saat 21:00'da resmi kanaldan canlı olarak yayınlanacak.

Gamescom 2022 Opening Night Live, yıllık Avrupa oyun kongresini 23 Ağustos’ta bir kez daha başlatacak. Etkinliğe, 30’dan fazla dünya prömiyeri duyurusu yapan Geoff Keighley ev sahipliği yapacak. Opening Night Live 2022, 2019’dan bu yana ilk kez yüz yüze yapılacak. Bandai Namco ve Ubisoft da önümüzdeki ay Gamescom’a katılacaklarını doğruladı ancak Sony ve Nintendo gibi bazı büyük oyun devleri etkinlikte yer almayacaklarını belirtti. 

Gamescom 2022, 23 Ağustos saat 21:00‘da başlayacak. Geoff Keighley tarafından paylaşılan Tweet’e göre canlı yayın, iki saat sürecek ve gösteride 30’dan fazla oyun sergilenecek. Önceki etkinliklerde gösteri öncesi duyurular da yer almıştı ancak 2022 için bir gösteri öncesi duyuru kısmı henüz onaylanmadı. Opening Night Live, birden fazla ülkede İngilizce olarak canlı yayınlanacak ve altyazı yer alacak.

Gamescom 2022’de 30’dan Fazla Oyun Yer Alacak

Gamescom 2022

Gamescom 2022, The Game Awards’ın resmi YouTube ve Twitch kanallarında izlenebilecek. Keighley şimdiye kadar etkinlik için iki duyuru yayınladı. Yayın sırasında Sega’dan Sonic Frontiers‘a yeni bir bakış sunulacak ve Unknown Worlds Entertainment’ın yepyeni bir bilimkurgu markası Subnautica tanıtılacak.

Geçen yılki Opening Night Live etkinliğinde yeni Saints Row ve Marvel’s Midnight Suns’ın çıkışının yanı sıra Call of Duty Vanguard’ın kampanyası ve Death Stranding: Director’s Cut’tan oynanış yer aldı. Bilmeyenler için Gamescom etkinliği, Almanya’da her yıl düzenlenen bir video oyun fuarıdır. Bu fuarda: yeni oyunlar tanıtılır, tanıtılan oyunlarla ilgili detaylı bilgiler verilir ya da kısa bakış videoları gösterilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.