Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox, Gamescom 2022’de Yer Alacak

Microsoft, Xbox olarak Gamescom 2022'de yer alacak şirketlerden bir tanesi olacağını doğruladı.

Gamescom 2022, fiziksel ve dijital şekilde hibrit bir etkinlik olacak ve Ağustos ayının sonlarına doğru başlayacak. Etkinlik yaklaştıkça, daha somut ayrıntılar ve etkinliğe kimlerin katılıp katılmayacağını öğrenmeye de başladık. Bir süredir fuarda yer alacağı söylenen şirketlerden biri Microsoft’tu ve bugün bu bilgi resmen doğrulandı.

Xbox, yakın zamanda basına gönderilen bir mesajda, önümüzdeki ay Gamescom 2022’de olacağını ve önümüzdeki 12 ay içinde Xbox için çıkacak olan önceden duyurulan birkaç oyunun güncellemelerini duyuracağını doğruladı. Bu, sergilenen tüm oyunların önümüzdeki yıl içinde piyasaya sürüleceği söylenen son Xbox ve Bethesda Games Showcase ile uyumlu.

Gamescom 2022’de Xbox Neler Sunacak?

Gamescom 2022

Microsoft, “Son Xbox ve Bethesda Games Etkinliği’mizin ardından, Xbox’ın Almanya, Köln’deki Gamescom 2022’de gösteri katına geri döneceğini doğrulamaktan heyecan duyuyoruz. Önümüzdeki 12 ay içinde Xbox’a gelecek oyunlar hakkında bilgiler vereceğiz!” ifadelerini kullanarak fuarda yer alacağını resmi olarak doğrulamış oldu.

Şimdiye kadar, Bandai Namco ve Ubisoft da önümüzdeki ay Gamescom’a katılacaklarını doğruladı ancak Sony ve Nintendo gibi bazı büyük oyun devleri etkinlikte yer almayacaklarını belirtti. Tom Henderson daha önce Assassin’s Creed Rift ve The Crew 3’ten Immortals Fenyx Rising devam oyununa ve yeni bir Prince of Persia’ya kadar yaklaşık 20 duyuru bildirmişti. 

Pandemi etkisinin azalmasıyla, etkinlik bu sene yüz yüze yapılacak ve 24-28 Ağustos tarihleri ​​arasında kapılarını açacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.