Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Game of Thrones: Legends Mobil Oyunu Duyuruldu! İşte Çıkış Tarihi

Zynga, aynı adlı ikonik fantezi evrenine dayanan yeni mobil oyunu Game of Thrones: Legends'ı duyurdu. RPG bulmaca oyunu, 25 Temmuz'da iOS ve Android cihazlara geliyor.

FarmVille ile tanınan Zynga, bir süredir üzerinde çalıştığı Game of Thrones mobil oyunu Legends’ı duyurdu. George R. R. Martin imzalı aynı adlı fantezi evrenine dayanan RPG bulmaca türündeki yapım, Android ve iOS cihazlar için 25 Temmuz 2024 tarihinde piyasaya sürülecek.

Take-Two Interactive bünyesindeki stüdyo, ön kayıt döneminin App Store ve Google Play Store‘da resmi olarak başladığını açıkladı. Oyunun ilk bölümünü lansmandan sonraki yedi gün içinde tamamlayan kullanıcılara özel oyun içi ödüller verilecek.

Game of Thrones Legends, 25 Temmuz’da Çıkacak

Game of Thrones Legends için paylaşılan fragmanda deste oluşturma, fantezi evreninin derinliği ve strateji ile eşleştirilmiş bulmaca savaşları vurgulanıyor. HBO adına Warner Bros Interactive Entertainment tarafından resmi olarak lisanslanan oyun, Game of Thrones ve House of the Dragon dizilerinden içerik ve karakterler içerecek.

game of thrones legends ön kayıt

Game of Thrones Legends’ta oyuncular kendi Westeros hanelerini yönetecek. Stratejik olarak bir takım kuracak, silah ve teçhizat kuşanacak ve Game of Thrones evreninden zorlu düşmanlarla yüzleşecek. Tüm bunları yaparken hem taktiklerini ve becerilerini geliştirecekler hem de fantezi evreni hakkında derinlemesine bilgi sahibi olacaklar.

Oyuncular Demir Taht‘ı ele geçirmek için çıktıkları yolculukta Westeros’taki görevleri tamamlayacaklar. Jon Snow, Rhaenyra Targaryen, Hound, Ser Criston Cole ve Arya Stark gibi karakterlerin yer aldığı bir takım kurabilecekler ve geliştirebilecekler. Oyuncular ayrıca üçlü eşleştirme bulmaca savaşlarında tercih edecekleri silahlar ve teçhizatlarla stratejik becerilerini sergileyebilecekler.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.