Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Game of Thrones 8. Sezon Yeniden Mi Çekilecek?

Game of Thrones'un resmi Twitter hesabındaki bir gönderi, HBO'nun prodüksiyonu hayranlarının kötü alınan final sezonunun yeniden yapımı için umutlarını artırdı.

Dün, saat 11:00 civarında, Game of Thrones serisinin resmi Twitter hesabında George R.R. Martin’in A Song of Ice and Fire ekran uyarlamasının hayranlarının kalbini attıran bir gönderi yayınlandı. Gönderide Stark ailesinin sloganı olan ”Winter Is Coming” kullanıldı.

Hiç kimsenin şaka yapmadığını varsaymakla birlikte, böyle sembolik bir ifadeyle bir tweetin ortaya çıkması, yakında bir sürpriz ifşa olduğunu düşündürdü. Twitter kullanıcıları noktaları hızla birleştirdi ve HBO’nun Game of Thrones ‘un son sezonunun yeniden yapımını hazırladığına karar verdi. Ancak neden biri sadece iki yıl önce sona eren bir dizinin son bölümlerinin yeni bir versiyonunu istesin ki?

Game Of Thrones 1

Özetle: Televizyon uyarlamasının yaratıcıları – David Benioff ve D.B. Weiss – Game of Thrones’un son iki sezonunu sırasıyla yedi ve altı bölüme kısaltmaya karar verdi ancak kısa süre sonra dizinin sonunun biraz daha kesin olarak yazılması gerektiği ortaya çıktı. Sonuç olarak, pek çok kişi Game of Thrones ‘un finalini onaylamadı. Çoğu kişi, yaratıcılardan oyunu tekrar çekmesini istedi. Ancak bu pek olası görünmüyordu, şimdiye kadar.

Bunun sadece boş bir rüya olduğunu ve bir yeniden yapımın asla çekilmeyeceğini söylerseniz, muhtemelen haklısınız. Aslında ben de öyle düşünüyorum. Ancak, Game of Thrones’un finalinin yeni bir versiyonu gerçekten yapılırsa, onu görmeyi çok isterim gerçeğini değiştirmez.

Bakalım dizinin yaratıcıları bizler için neler hazırlıyor? Yakında öğreneceğiz. Game of Thrones’un yaratıcıları, gösterinin yaklaşan 10. yıldönümü nedeniyle, örneğin House of the Dragon adlı spi-off serisiyle ilgili olarak biraz sürpriz hazırlıyor olabilirler veya sonunda The Winds of Winter için bir çıkış tarihi alabiliriz. Bekleyip göreceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.