Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

House of the Dragon Film Çekimleri Nisan’da Başlıyor

Game of Thrones'un ön filmi olan House of the Dragon'un yapımının ne zaman başlayacağını nihayet biliyoruz.

Game of Thrones‘un ön filmi olan House of the Dragon‘un yapımının ne zaman başlayacağını nihayet biliyoruz. Çekimler bu yıl 5 Nisan’da başlayacak. Proje Los Angeles, Londra ve İspanya’da henüz belirtilmemiş bir yerde çekilecek.

Bilgiler, sektörün projeleri takip etmesini ve istihdam fırsatları aramasını kolaylaştırmak için tasarlanan Film & Televizyon Endüstrisi Birliği’nin resmi web sitesi olan productionlist.com aracılığıyla açıklandı.

Birkaç ay önce HBO’nun başkanı Casey Bloys, House of the Dragon’un 2022’de çıkış yapacağını belirttiği bir röportaj verdi. Çekimler Nisan’da başlayarak, bu planların gerçekleşmesi için büyük bir şans var.

House of the Dragon 2

HBO, yalnızca bir pilot yapmadan on bölümlük ilk sezonun tamamını onayladı.

House of the Dragon, tüm markanın babası George R.R. Martin tarafından yazılan Fire & Blood kitabına dayanıyor. Dizi, Game of Thrones olaylarından 300 yıl önce geçecek ve Targaryen Hanesi’nin hikayesini anlatacak.

Geçen yıl Ekim ayında Paddy Considine‘in dizide yer alacağı duyurulmuştu. Geçen ay Matt Smith, Olivia Cooke ve Emma D’Arcy oyuncu kadrosuna katıldı. Bakalım dizi Game Of Thrones kadar popüler olacak mı?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.