Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite’da Nasıl Kurt Adam Olunur?

Fortnite Kabusları görevleri, oyuncuları kurt adam olmaya çağırıyor. Bu etkinlikte kurt adam olarak düşmanlarınıza pençeler atabilir ve ölümcül kombolar gerçekleştirebilirsiniz.

Kendinizi Fortnite’ta kurt adama dönüştürmek istiyorsanız, bu yılki cadılar bayramı etkinliğini kaçırmamanızı öneririm. Bu dönüşümü Fortnite Kâbusları’nın ilk görevlerinden biri olarak yapmanız gerekecek. Bu görevleri tamamlayarak üç ücretsiz etkinlik elde etmek istiyorsanız, sizlere yardımcı olacak ufak bir yazı hazırladık. Burada, bir kurt adama nasıl dönüşeceğinizi ve bunu gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan Değişim Sunakları‘nı nerede bulacağınızı açıklayacağız.

Fortnite cadılar bayramı etkinliğinde kurt adam olmak için kendinize bir Değişim Sunağı bulmalısınız. Bazılarını bulmak için gidebileceğiniz en kolay yer, DJ Lyka’nın sahne aldığı adanın batısındaki Gerçeklik Ağacı. Buraya vardığınızda, sizi çağıran kurt başlı bir projeksiyonla üzerine basabileceğiniz bir yastık göreceksiniz. Ardından içeri girerek bir kurt adama dönüşmek için uygun hale gelen Ritüel İfadeyi gerçekleştirin.

Fortnite Kabusları Görevlerini Tamamlayıp Ödüller Kazanın

Fortnite

Artık Yırtıcı Pençeleri bir silah olarak kullanabilir, rakiplerinize Biçme Becerisi ile ölümcül kombolar yapabilirsiniz. Pençelerinizle havada bile kesebilirsiniz. Hava Kesişi Becerisi sayesinde çift zıplayıp yere inerken düşmanınıza hasar verebilirsiniz. Ayrıca size izleme görüşü sağlayan ve yakındaki düşmanları tekrar tekrar işaretleyen Kurtburnu Becerisini de etkinleştirebilirsiniz. Bu arada Kurtburnu Becerisi tarafından takip ediliyorsanız, düşman yaklaştıkça daha yüksek bir kalp atışı duyarsınız.

İyi haber şu ki, Gerçeklik Ağacında kurt adam olamasanız bile haritanın her tarafına dağılmış çok daha fazla Değişim Sunağı var. Bu görevlerle Dehşetli Dehlizler gibi Fortnite Kâbuslarından çıkmış yerleri ziyaret edecek ayrıca, Şeker ve Balkabağı Atar gibi mahzenden çıkmış eşyaları kullanabileceksiniz. Cadılar Bayramı görevlerini tamamlayarak TP ve bazı sürprizler kazanacaksınız.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.