Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite Oyuncularının Korkutucu Tasarımları Oyuna Eklendi!

Yeni Fortnite görünümlerinin günlük olarak oyuna eklenmesi sürpriz değil ancak bu bahsedeceğimiz ikisi, Konsept Kapışması hayran tasarımlarından ilham aldı.

Güzel bir Fortnite görünümünü tüm yıl boyunca canınız ne zaman isterse kullanabilirsiniz ve battle royale oyununa kendinizden bir dokunuş katabilirsiniz. İster havalı ya da korkutucu bir görünümle mevsim kutlamalarına girmek istiyor olun, ister en sevdiğiniz karakterleri yeniden canlandırmayı seviyor olun, birçok iyi seçenek mevcut.

Tabii görünümleri kuşanan taraf olduğu gibi, bir de tasarlayan taraf var. Oyun, 3. Bölüm 4. Sezon ile şimdiden onlarca harika görünüm yayınlansa da, birkaç tane daha görmeye kimse hayır demez. Konsept Kapışması’nı kazanan iki özel görünüm, Fortnite Kâbusları 2022 için tam zamanında yayınlandı ve rahatsız edici veya ürkütücü bir görünüm arıyorsanız, bu iki görünüme kesinlikle bir göz atın.

Fortnite Konsept Kapışması Kazananları

Fortnite

Elin Oğlu ve Ölümsüz Keder, Fortnite Kâbusları 2022‘nin başlamasına günler kala oyuna eklendi. Fortnite Kâbusları 2022 ile ilgili daha çok bilgi çok yakında açıklanacak. Oyundaki birçok dış görünümün aksine, bu iki görünüm topluluk tasarımlarından ilham aldı ve bu gerçeği kutlamak için Epic Games, tasarımın sahipleri ile bir röportaj yaptı.

İki yaratıcının oyundaki çalışmalarını görmekten oldukça mutlu olması büyük bir sürpriz değil; tasarım süreçleri hakkında biraz daha fazla şey öğrenmek aslında daha ilginç. Karakter tasarımıyla ilgileniyorsanız, röportajın tamamını okumanızı kesinlikle öneriyoruz. Kitsu ve Dreo isimli tasarımcıları tebrik ediyoruz ve Türk tasarımcıların eserlerini de zamanla bu yarışmalarda görmeyi umuyoruz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.