Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite 3. Bölüm 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Epic Games'in sevilen battle royale oyunu Fortnite, 3. Bölüm 2. Sezon'un sonuna yavaş yavaş yaklaşıyor. Peki, bir sonraki sezon ne zaman başlayacak? İşte Fortnite 3. Bölüm 3. Sezon çıkış tarihi ve Savaş Bileti hakkında bilmeniz gerekenler.

Fortnite Yeni Sezon Ne Zaman? – Fortnite 3. Bölüm 3. Sezon için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Fortnite yeni sezonun ne zaman başlayacağı merak edilirken, Epic Games’ten 2. Sezon’un biteceği tarih hakkında bir açıklama geldi. Bu da, bir sonraki sezonun başlangıç zamanı hakkında bizlere önemli bir ipucu veriyor.

Marvel karakteri Doctor Strange‘in yer aldığı mevcut Savaş Bileti, 3 Haziran‘da sona erecek. Öncekilerde olduğu gibi büyük bir sezon sonu etkinliğinin gerçekleşmesini bekliyoruz. Fortnite 3. Bölüm 3. Sezon ise muhtemelen bir sonraki gün başlayacak, yani 4 Haziran Cumartesi.

Mevcut Savaş Bileti İçin Son Tarih 3 Haziran

fortnite yeni sezon ne zaman

Güvenilir bir sızıntı kaynağı olan Tabor Hill‘e göre Star Wars’u ikonik figürü Darth Vader, yeni Savaş Bileti’nde 100. Kademe karakteri olacak. Ayrıca Luke Skywalker ve Han Solo gibi Star Wars üçlemesinden diğer ünlü karakterlerin de Fortnite içerik mağazasına gelmesi bekleniyor.

Disney Plus’ın yeni Star Wars dizisi Obi-Wan Kenobi, 27 Mayıs’ta yayınlanacak. Bununla eş zamanlı olarak bir Obi-Wan Kenobi görünümü oyuna eklenebilir. Fortnite 3. Bölüm 3. Sezon‘da Death Star’ın önemli bir rol alacağı da iddialar arasında. Star Wars’un yanı sıra Indiana Jones’un da Fortnite yeni sezonundaki karakterlerden biri olacağı bildiriliyor.

Fortnite Yeni Sezon Ne Zaman?

fortnite 3. bölüm 3. sezon ne zaman

Tabii, tüm bu söylentilerin teyite muhtaç bilgiler olduğunu belirtmekte fayda var. Zira Epic Games, ortaya atılan iddiaların hiçbirisini doğrulamadı. Tekrardan yazımızın başına dönersek, Fortnite yeni sezon ne zaman sorusunun henüz kesin bir cevabı olmamakla birlikte, mevcut Savaş Bileti’nin biteceği tarih olan 3 Haziran’dan bir gün sonra Fortnite 3. Bölüm 3. Sezon’un gelmesini bekliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.