Marvel’ın İlk Asyalı Kahramanı Shang-Chi Fortnite’a Geldi!

Popüler battle royale oyunu Fortnite, her geçen gün büyüyen kadrosuna bir Marvel kahramanını daha ekledi. Shang-Chi görünümü, bugün itibarıyla içerik mağazasına geldi.

Epic Games’in oynaması ücretsiz battle royale oyunu Fortnite, yeni bir Marvel kahramanını daha oyuncuların beğenisine sundu. Fortnite Shang-Chi görünümü, artık içerik mağazasında mevcut.

Öte yandan Epic ve Marvel arasındaki işbirliğinin son meyvesi olan karakter, ilk solo filmi Shang Chi ve On Yüzük Efsanesi ile bugün vizyona giriyor. Marvel Sinematik Evreni’nin (MCU) 4. aşama filmlerinden biri olan Shang Chi, Marvel’ın ilk Asyalı süper kahramanı olarak karşımıza çıkıyor.

Diğerlerinde olduğu gibi Fortnite Shang-Chi görünümü de karakterden fazlasını içeriyor. Bugünden itibaren Fortnite içerik mağazasında olan Kung-Fu ustası Marvel kahramanı, kalkan ve bıçak gibi çeşitli öğeler de içeriyor.

Epic-Marvel İşbirliği, Fortnite Shang-Chi Görünümü ile Daha da Büyüyor

Fortnite Shang-Chi görünümü

Shang Chi görünümü, halihazırda Fortnite’ta bulunan Marvel kahramanlarının arasında katılacak. Skin’ler çoğunlukla Epic Games’in görsel yorumlamasına veya çizgi roman görünümlerine daha yakın olsa da, Shang-Chi skin’i filmden fırlamış gibi görünüyor.

Dünya genelinde 350 milyondan fazla aktif oyuncuya sahip olan Fortnite, geçen yıl tüm Battle Pass’in She-Hulk, Wolverine ve Iron Man gibi Marvel karakterleri ve kozmetiklerden oluştuğu bir sezona ev sahipliği yapmıştı. Epic Games, bunun gibi işbirliklerinin iki şirket arasındaki buzdağının sadece görünen kısmı olduğunu söylemişti. Dolayısıyla gelecekte Shang Chi gibi Marvel’ın yeni filmlerinde izleyeceğimiz diğer karakterleri de Fortnite’a görebiliriz.

Fortnite’ın oyunculara sunduğu son görünümler arasında DC’den Wonder Woman, J Balvin, Ariana Grande, LeBron James ve Bad Boys serisinden Mike Lowrey bulunuyor. Fortnite Shang-Chi görünümü, 1500 V-Bucks karşılığında Fortnite içerik mağazasından satın alınabilecek. Daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz. Henüz izlememiş olan okuyucularımız için Shang Chi ve On Yüzük Efsanesi fragmanını da aşağıya bırakalım.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol