Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.9

Kullanıcı

Ünlü Aktör Will Smith, Fortnite’a Geldi!

Kariyeri boyunca sayısız gişe rekortmeni filmde oynayan Amerikalı ünlü aktör Will Smith, Bad Boys serisinde canlandırdığı ‘Mike Lowrey’ olarak bugün itibarıyla Fortnite’a geldi!

Oynaması ücretsiz battle royale oyunu Fortnite, dev isimlere ev sahipliği yapmayı sürdürüyor. Son olarak, Ariana Grande, J Balvin ve LeBron James gibi dünya starlarını oyuna dahil eden yapım, bu kez de Amerikalı ünlü aktör Will Smith’i battle royale dünyasına getirdi.

Siyah Giyen Adamlar, Kurtuluş Günü, Suicide Squad, Ben Efsaneyim dahil gişe rekorları kıran sayısız filmde izlediğimiz oyuncu, hünerlerini bu kez Fortnite’ta sergileyecek. Smith, Bad Boys üçlemesindeki Mike Lowery karakteri ile oyunda yer alacak.

Will Smith, ‘Mike Lowery’ Görünümü ile Fortnite’ta

will smith fortnite

Bugünden itibaren Fortnite içerik mağazasında olan Mike Lowrey görünümü ayrıca Operasyon Çantası sırt süsünü de içeriyor. Çılgın Polis setini tamamlamak adına, Mike’ın ikili kazması Çılgın Polis Bıçakları’nı kuşanabileceksiniz.

Peki, Will Smith (Mike Lowrey) görünümünü 1500 V-Bucks karşılığında Fortnite içerik mağazasından satın alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Ünlü aktör, şu an prodüksiyon aşamasında olan Bad Boys 4’te bir kez daha Mike Lowrey karakterini canlandıracak. Serinin üçüncü filmi, ilk iki filmden tam 17 yıl sonra, Ocak 2020’de vizyona girmişti. Bad Boys 4 vizyon tarihi ise henüz belli değil.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol