Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.9

Kullanıcı

Fortnite 8. Sezon Başlangıcı, Operasyon Gökteki Savaş Ne Zaman?

Önceki Fortnite sezonlarını kapatan Galactus ve Zero Crisis gibi, Operation: Sky Fire da Invasion hikayesini sonlandıracak ve sırada ne olduğunu anlatacak.

Fortnite Bölüm 2 Sezon 7‘nin finali olarak Operasyon Gökteki Savaş adlı bir kerelik etkinlik duyuruldu. Bu etkinlik oyuna yeni silahlar ve bir dizi yeni görünüm de ekleyecek. Bölüm 2 Sezon 8’e girişin nihayet 12 Eylül‘de gerçekleşeceğini öğrendik.

Fortnite, sezonluk dönemleri için zemin hazırlayan efsanevi oyun içi deneyimlere yabancı değil ve Bölüm 2, tüyler ürpertici eylemlerle dolu. Bunlar, oyunun orijinal haritasını bir kara deliğe çeken ”Son” olayı tarafından başlatıldı.

Bölüm 2 Sezon 4’ün doruk noktası, oyuncuların aynı adı taşıyan titanik Marvel kötü adamıyla savaştığı Galactus etkinliğiydi. Fortnite Sezon 5, Ajan Jones’un Primal adlı Sezon 6’nın başlangıcını belirleyen bir felaketten önce son oynanabilir görevine ev sahipliği yapan Zero Crisis ile sona erdi.

Bununla birlikte, Sezon 6 için karakter odaklı bir son yerine, Epic, bir sonraki Fortnite sezonundan önce, oyuncuları maçın ortasında haritaya ışınlayan UFO kaçırmalarıyla geçti. Sezon 7’deki dünya dışı tema için eğlenceli bir etkinlikti ancak bir sonraki hikaye etkinliğinin önceki sezonların gösterisine benzemesini bekliyoruz.

Fortnite Operasyon Gökteki Savaş

Fortnite Bölüm 2 Sezon 7 Operasyon Gökteki Savaş Ne Zaman?

Bir Epic Games blog yazısı, Fortnite Sezon 7 için Operasyon Gökteki Savaş yayına girdiğinde beklemeyişin sona ereceğini ortaya koydu. Corny Kompleksi’ndeki gizli üssü kullanarak “Son Gerçeklik” olarak bilinen uzaylı istilasına son vermeye çalışırken, Imagined Order ajanı Slone’u takip edecek. ,

Etkinlik, 12 Eylül’de TSİ 23.00’da başlayacak ve tam 16 oyunculu lobilerde oynanabilecek. Önceki finallerde olduğu gibi, Operasyon Gökteki Savaş tekrar oynanamayacak ve önceki günlerde, Wild Week oyun içi fırsatlar, oyuncuları Fortnite Sezon 8’in başlangıcında sıfırlamadan önce Barlarını harcamaya teşvik edecek. Sezon 7 savaş geçişini tamamlayın, Epic aynı şekilde oyuncuları bu görevler tamamen ortadan kalkmadan önce kalan görevleri tamamlamaya teşvik etti.

Etkinliğin tanıtım görüntüsünde gösterildiği gibi, Slone, The Last Reality’nin Corny Complex’e odaklanmasını patlayıcı bir sürpriz saldırı ile sabote etmeye niyetli gibi. Başka bir Will Smith filminden bir Fortnite kostümü olan Mike Lowry’nin yakın zamanda eşya mağazasına eklendiği düşünülürse, İstila sezonu için uygun bir son ve tesadüfi bir katılım oldu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol