Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite Kasım Tayfa Paketi: Şahtapot

Fortnite Kasım Tayfa Paketi'nin üyesi Şahtapot oldu. Bu abonelik paketi ile kazanabileceğiniz diğer avantajlara da bir göz atalım.

Fortnite Kasım Tayfa Paketi içeriği belli oldu. Tayfa Paketi ile her ay benzersiz bir görünümün yanı sıra, ekstra 1000 V-Papel kazanacaksınız ve ücretsiz Savaş Bileti kazanacağınızı da belirtelim. Düzenli olarak Fortnite oynuyorsanız, sürekli Savaş Bileti satın almak yerine Tayfa Paketi aboneliğine bir göz atın derim.

Fortnite 3. Bölüm 4. Sezon, şimdiye kadar Savaş Bileti’nin kendisinden gelenler gibi gerçekten iyi bir görünüm yelpazesine sahipti ve aynı zamanda Black Adam ve X-23 gibi işbirlikleri ile birçok harika kozmetik de getirdi. Hepimiz seçim yapmakta zorlanıyoruz ama Fortnite Kasım Tayfa Paketi ile bu kararsızlığı biraz hafifletebilirsiniz.

Fortnite Kasım Tayfa Paketi İçeriği

Fortnite Kasım Tayfa

 • Şahtapot’un Gözü sırt süsü
 • Şahbiçerler kazması
 • Şahın Mat Karanlığı yükleme ekranı
 • Ücretsiz Savaş Bileti
 • Ücretsiz 1.000 V-Papel

Şahtapot‘un yanı sıra, içinden filizler çıkan bir göz olan özel bir sırt süsüne, yeni bir çift bıçaklı kazmaya ve inanılmaz derecede havalı bir yükleme ekranına sahip olacaksınız. Cidden, bir yükleme ekranının bizi bu paketlerden birini satın almaya ikna edemez ancak bu görsele ben gerçekten bayıldım. Ayrıca, 1.000 V-papel kazanacaksınız ve zaten Savaş Bileti aldıysanız, 950 V-Papel daha size iade edilecek.

Henüz abone değilseniz, Ekim Mürettebat paketine de erişmek için Kasım’dan önce bir aylık abonelik yapabilirsiniz. Ya da sadece birkaç hafta beklemeyi tercih edebilirsiniz. Fortnite Kasım Tayfa Paketi’de dahil olmak üzere tüm Tayfa Paketlerinin aylık abonelik dahilinde 79 TL olarak ücretlendirildiğini ve iptal etmediğiniz sürece yenilendiğini belirtelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.