Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite 3. Bölüm 4. Sezon Başladı: Cennet Ada

Fortnite 3. Bölüm 4. Sezon ile oyun yeni krom temasına büründü. Yeni sezonla birlikte gelen yenilikler neler?

Fortnite 3. Bölüm 4. Sezon ile oyunun haritası krom kaplandı. Yeni sezon için yayınlanan sinematik fragmanda, görüntüler oyunun battle royale adasının maddeyle kaplandığını ve oyunculara bir ‘krom sıvısına’ dönüşme ve nesnelerin içinden geçme gücü verdiğini sergiledi.

Brie Larson, The Seven fraksiyonunun önde gelen üyesi olarak Dwayne “The Rock” Johnson’a katıldığından ve görünüşe göre uğursuz bir kötü adamı devirmekle görevlendirildiğinden, tanıtılan tek şey Krom değil. Aylarca süren spekülasyonlardan sonra, Fortnite 3. Bölüm 4. Sezon fragmanı artık Captain Marvel yıldızı Brie Larson‘ın Paradigma olduğunu doğruladı.

Fortnite 3. Bölüm 4. Sezon Yenilikleri Neler?

Fortnite 3. Bölüm 4. Sezon

Paradigma, Bilim Adamı ve Köken gibi diğer önemli yüzleri tükettiği için yalnızca Krom olarak bilinen şeyden kaçarken gösterildi. Kapanış anları, adanın Gerçeklik Ağacı’na benzer bir görünüme sahip olan bu saldırının arkasındaki yeni düşman Haberci‘yi de ortaya çıkardı.

Krom, yalnızca görsel çekicilik için de değil. Sezonun blog gönderisinde, oyuncuların kendilerini “krom sıvısı” yapabildikleri ve sonuçta onları hasara karşı bağışık sıvılara dönüştürebildiği ayrıntılı olarak anlatıldı. Bu yetenek yapılara bile uygulanabilecek ve oyuncuların istedikleri zaman yapıların içinden geçmelerini sağlayacak.

Sıvı ayrıca Krom konumlarına ve Evrimleşen Krom Silahları‘na da neden oldu. Oyuncular artık adanın her yerinde Evrimleşen Krom Silahları bulabilecek ve bu silahlarla hasar verdikçe silahların nadirlik derecesini arttırabileceksiniz.

Elbette önceki her sezonda olduğu gibi Fortnite 3. Bölüm 4. Sezon Savaş Bileti de yenilendi. Paradigma’nın kilidini açanlar, yalnızca kahramanın kaskını değiştirmekle kalmayacak, aynı zamanda Larson’ın karakter modelini değiştirebilecek. Oyuncular yeni sezonu ve Savaş Bileti tekliflerini 18 Eylül ile 4 Aralık arasında deneyimleyebilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.