Fortnite Aralık Tayfa Paketi Geldi

Fortnite'a gelen güncellemenin yanısıra Aralık tayfa paketi de geldi.

Fortnite geçtiğimiz saatlerde v18.40 güncellemesini duyurmasının yanısıra küp suikastçı, boyut değiştirip Aralık Tayfa Paketi’ne giriyor.

2. Bölüm: 8. Sezon’da Paralel’de Küp Suikastçı ile birçok kez savaştınız. Onu yenmiş olsanız da yenmemiş olsanız da artık son gülen olma vaktiniz nihayet geldi. Küp Suikastçı‘nın ta kendisi olarak savaşın.

Küp Suikastçı, Aralık 2021’de Paralel’den çıkıp Tayfa Paketi’ne geliyor ve 1 Aralık’ta yaklaşık saat 03.00’te aktif Fortnite Tayfası aboneleri için mevcut olacak.

Fortnite

Fortnite Aralık Tayfa Paketi

Suikastçı modasına uyan Küp Suikastçı, aksesuarlarıyla birlikte geliyor. Değişken kıyafetinin yanı sıra, karmakarışık Kübik sırt çantası, en küp küplerden küpülmüş Keskin Küp kazması ve rünlü Suikastçının İşareti kaplaması da Aralık Tayfa Paketi’nde.

Küp Suikastçı kıyafetinin değişkenliği nasıl mı? Bir maçta ne kadar avlama yaparsanız üzerindeki mor dalgalar o kadar artar. Bu efekti, kıyafetin alternatif tarzını seçerek devre dışı bırakabilirsiniz. 

Daha önce de duyurulduğu gibi, sevenler 1 Ocak 2022 saat 03.00‘e kadar Protokol Çantası sırt süsünü açabilecek. Bu sırt süsü Fortnite Tayfa Miras Seti‘nin bir parçası. Tayfaya aktif bir şekilde abone olduğunuz her ay için setin altı aşamasından birini açacaksınız. Aşamalar aboneliğiniz boyunca her ayın 15’i saat 03.00’te açılır.

Dizi ve film hayranı olan Hüseyin, 2 yılı aşkın bir süre ShiftDeleteNet'te editörlük yaptı. Şimdi ise içeriklerini Turkmmo'da üretmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol