Fortnite Battle Royale v18.40 Güncellemesi Yayınlandı

Sevilen battle royale oyunlarından birisi olan Fortnite yeni güncellemesiyle karşımızda.

Epic Games’in sevilen oyunlarından birisi olan Fortnite Battle Royale için yeni bir güncelleme yayınlandı. Fortnite Battle Royale v18.40 güncellemesi ile küplere karşı yeni bir savaş stratejisi uygulamasının vakti gelmek üzere.

Fortnite Battle Royale v18.40 ile birlikte oyuncular küplere karşı yeni bir savaş stratejisi uygulamaya kısa süre içerisinde başlayacak. Fakat bundan önce, savaşta yanlarında yer alacak eşyaları seçme zamanı.

Seferberlik: Yakınlığa Duyarlı Bomba Atar x Çakmaklı Tepen Tabanca

Fortnite Battle Royale v18.40

Seferberlik tekrardan klasikleri gözüne kestiriyor ve döngücülere karar vermeleri için iki alışılmadık silah sunuyor. Yakınlığa Duyarlı Bomba Atar ile birinin yakınına gelince patlayan bombalar atın. Ya da Çakmaklı Tepen Tabanca ile daha iyi kaçınmak (ve hareketlilik) için ateşlediğinizde geriye uçun.

Seferberliğin, küplere karşı olan savaşa hangi eşyayı getirmeye karar vermesine yardım edin. Bağış istasyonları aracılığıyla %100 fona ilk ulaşan eşya, ada için çabucak üretilecek. Favori seçiminiz için bağış istasyonlarından külçe bağışlayın!

Gölgelerden Saldır Haftası

En iyi ninjalar gizliliğin önemini bilirler. Rakibe Kâğıt Bombalı Kunai fırlatmak ayrı şey, ilk önce gölge formunda yaklaşmak apayrı şey. Evet doğru, gölge formundayken silah kullanamazsınız, buna Kunai de dahil. Fakat tam saldırma mesafesine girmeden neden kendinizi ele veresiniz ki?

fortnite battle royale v1840 guncellemesi yayinlandi 3

23 Kasım TSİ 17.00’den 30 Kasım TSİ 17.00‘ye kadar sürecek olan Gölgelerden Saldır Haftası’nda Kâğıt Bombalı Kunailer ve Gölge Taşları havada uçuşacak! Karanlık Balıkçıklarını da daha fazla sayıda yakalayabilirsiniz, karada bile. Taşlar ve Balıkçıklar ile gölgeye dönüşün, ardından Kunai ile saldırın. Ayrıca Gölgelerden Saldır Kartı’ndaki temalı görevleri tamamlayın!

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol