Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı

Fortnite 5. Sezon Haritası İlk Bakış

5. sezonla birlikte Fortnite'a yeni harita geldi.

Fortnite 5. Sezon Haritası İlk Bakış

Sonunda resmiyete döküldü ve en popüler Battle Royale oyunu Fortnite’da beşinci sezon başladı. Yeni sezonla birlikte yeni bir harita da oyuna eklenirken, biz de ilk bakış fırsatı yakaladık.

Yine 99 rakibimize karşı savaşacağımız harita yeni bir iklime sahip ve farklı çehresiyle karşımıza çıkıyor. Bölge isimleri değişirken sunucular da açıldı ve değişikliklere hızlıca bakma fırsatımız oldu.

Yeni sezon haritasındaki en büyük eklenti haritanın sağ alt kısmında yer alan çöl kısmı oluyor. Aynı zamanda Paradise Palms ve Lazy Links adlı yeni bölgeler de yer alıyor. Buralar da Fortnite’ın yeni haritasını daha ilgi çekici hâle getiriyor.

Fortnite’ın beşinci sezon haritasındaki en büyük değişiklikler yeni bölgeler olurken, diğerleri nispeten daha ufak duruyor. Dünya Kupası’nın sona erişiyle birlikte stadyum kısmının silineceğine şüphe yok. Aynı zamanda Snobby Shores yakınlarında da değişiklikler söz konusu. Tabii oynarken haritada muhtemelen siz de yeni alanlar göreceksiniz ve şu anda hepsini detaylı olarak adlandırmamız mümkün değil.

PUBG’ye rakip olarak çıksa da onu geçmeyi başaran Fortnite Epic Games tarafından Unreal Engine 4 grafik motoruyla yapılmıştı. Kısa sürede büyük popülarite yakalayan ve milyonlarca kişiye ulaşan free to play Battle Royale oyununda beşinci sezon resmen başladı. Bakalım ilerleyen dönemlerde yeni sezona ve yeni haritaya oyuncular nasıl tepki gösterecek?

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>