Borderlands 3: Moxxi’s Heist of The Handsome Jackpot DLC Önizleme

Borderlands 3'ün DLC paketi olan Moxxi's Heist'e ufak bir bakış.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Borderlands 3, seri satışlarda en iyi ve boru hattında önemli bir kampanya DLC’si içeren bir yağmacı atıcısının mutlak canavarı olmaya devam ediyor. İlk büyük genişlemeye, Moxxi’s Heist of The Handsome Jackpot bir göz atıyoruz.

blank

Handsome Jack’i Tekrar Ziyaret Ediyoruz

Gizlice kök saldığınız bir kötü adam yaratmak, ortamdan bağımsız olarak herhangi bir kurgu çalışmasındaki en büyük zorluktur. Kendini tebrik eden bir mizah ve korkutucu bir çıkış çeşmesi olan Borderlands 2’nin Yakışıklı Jack’i, kesinlikle tekrar ziyaret edilmeyi hak eden unutulmaz ve iyi yazılmış bir karakterdi. 

Moxxi’nin yepyeni bir görev ve hikaye içeriği koleksiyonu olan tuhaf bir uzay kumarhanesine fırlatan Yakışıklı Jackpot’un Soygunu’na girin. Spendopticon gibi saçma isimleri olan yerleri keşfedecek, terk edilmiş Hyperion robotlarını vuracak ve genellikle en iyi ganimet-tastik içgüdülerinizi şımartacaksınız.

blank

Yeni Görevler

Bu DLC teklifinde, çoklu biyomları ve parlak yeni tonoz avcıları setine rağmen üçüncü gezinin büyük ölçüde güvenli oynadığı korkularına cevap verebilecek hoş bir tazelik var. Aynı zamanda, “eğer kırılmazsa” yaklaşımını benimsemek şimdiye kadar onlar için oldukça iyi sonuç verdi. Ne olursa olsun, Gearbox‘ın buradaki ufuklarını genişletmeye çalıştığı gerçek bir duygusu var. Yakışıklı Jack’in dönüşü mantıklı bir dünya ve Moxxi’nin gerçekten merkeze girmesini görmek gerçek bir zevk.

blank

Yeni İçerikler

İş üzerinde bir ton benzersiz ses ve beklediğiniz aynı saygısız mizahla, bu ilk genişlemenin tam olarak sığacağı görülüyor. Hikaye detayları zeminde oldukça ince olmasına rağmen, Moxxi ve Jack’in romantik bir tarih, ve kumarhane onun ego steroid bir ifadesidir. Jack’in aslında bu alanın kumar çabalarını Moxxi’nin orijinal planlarından ayırması gerekiyordu, ancak onları çaldıktan ve kendisi için yaptıktan sonra, Moxxi adına istasyonu eski orta parmak olarak eski tiran kurallarına geri almakla görevlendirildin.

Bağımsız bir sürümün ayrıntıları hala gelmekle birlikte, Moxxi’nin Soygunu Season Pass’in ve Borderlands 3’ün Super Deluxe sürümünün bir parçası olarak dahil edilmiştir. ana oyun prolog dizisinin etkinlikleri) ve en az 13. Seviyeye ulaşan karakterler için dengelenir. Neyse ki, ana oyun hikayesinin sonunda ve gerçekten sonunda olan oyuncular için düşmanlar ve ganimet, bulunduğunuz yerde, gazilerin dişlerini batırmak için bolca olmasını sağlar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol