Fortnite 3. Bölüm’de Spider-Man Olacak İddiası!

Epic Games'in fenomen battle royale oyunu Fortnite'a eklenecek bir sonraki Marvel karakteri Spider-Man olabilir!

Marvel Fortnite birlikteliği, Spider-Man ile daha da güçlenebilir. Fortnite topluluğu içindeki en saygın veri madencilerinden biri olan Shiina, ikonik karakteri Fortnite 3. Bölüm‘de göreceğimizi iddia eden bir tweet paylaştı. Spider-Man’in, yakında başlaması beklenen üçüncü bölüm ile Epic’in fenomen battle royale oyununa geleceğini öne süren Shiina, bu paylaşımıyla Fortnite oyuncularını heyecanlandırdı.

Spider-Man, Fortnite 3. Bölüm ile Adaya Gelebilir

Öte yandan Fortnite 3. Bölüm çıkış tarihi henüz resmi olarak belli değil, ancak dün sizlerle paylaştığımız gibi mevcut sezonun 5 Aralık’ta gerçekleşecek büyük bir etkinlik ile sona ermesi bekleniyor. Fortnite’ın birinci bölümünde toplamda 10 bölüm varken, devam eden ikinci sezon 8 bölüm ile tamamlanacak.

Spider-Man’in Fortnite’a gelmesiyle birlikte battle royale adasında tematik değişiklikler olabilir. Örneğin Epic, Naruto’yu ve Team 7’nin geri kalanını oyuna eklemiş ve sevilen anime dizisine dayanan çeşitli harita ve görevleri oyuncuların beğenisine sunmuştu.

Marvel Fortnite Ortaklığı Büyümeye Devam Ediyor

Fortnite 3. Bölüm Spider-Man

Daha önce Iron Man, Thor, Wolverine, Doctor Doom ve Venom gibi Marvel karakterleri Fortnite’a gelmişti. Şimdi kadroya Spider-Man‘in de dahil olması bekleniyor. Epic Games CEO’su Tim Sweeney, daha önceki bir röportajında, Marvel Fortnite ortaklığının çok uzun yıllar devam edeceğini ifade etmişti. Bu da, Fortnite adasında daha pek çok Marvel karakterini göreceğimiz anlamına geliyor. Fortnite 3. Bölüm çıkış tarihi netleştiğinde sizleri haberdar edeceğiz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol