Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.9

Kullanıcı

Fortnite Bölüm 2’nin Ne Zaman Sona Ereceği Belli Oldu

Fortnite Bölüm 2 Sezon 8'in ne zaman sona ereceği belli olmuş gibi görünüyor. Yeni bir sızıntıya göre mevcut sezonun tamamlanacağı final etkinliği, 5 Aralık'ta gerçekleşecek.

Kübik adındaki Fortnite Bölüm 2 Sezon 8‘in yavaş yavaş sonuna yaklaşıyoruz. Ortaya çıkan yeni sızıntılara göre Fortnite 2. Bölüm, 5 Aralık‘ta gerçekleşecek görkemli bir etkinlik ile sona erecek ve oyun söz konusu tarihten birkaç gün sonra başlayacak olan Bölüm 3’e kadar kapatılacak.

Twitter’da YLSDev ve FNBRintel, Fortnite haritasının ortasındaki Küp Kraliçesi‘ne doğru yürüyen dört karakterin gösterildiği, Fortnite 2. Bölüm final etkinliğinin sızdırılmış bir görüntüsünü (aşağıdaki görsel) paylaştı. Fenomen battle royale oyununa dair yaptığı isabetli sızıntılarla bilinen HYPEX ise oyunu 7 Aralık’a kadar kapalı tutacak kara delik türü final etkinliğinin 5 Aralık’ta gerçekleşeceğini iddia etti.

Fortnite Bölüm 2 Finali, 5 Aralık’ta Gerçekleşebilir

Fortnite Bölüm 2 Sezon 8 finali

Esasen Fortnite Bölüm 2 Sezon 8’in 5 Aralık’ta sona ereceği, oyun içinde listelenen battle pass’te ortaya çıkmıştı. Fortnite 1. Bölüm’de toplam 10 sezon vardı, ancak bu Bölüm 2’nin de aynı sayıda sezon ile tamamlanacağı anlamına gelmiyor. Bildiğiniz gibi COVID-19 kaynaklı gecikmeler sebebiyle Fortnite 2. Bölüm planlanandan daha uzun sürdü.

Epic Games, final tarihi hakkındaki iddialara henüz cevap vermedi, ancak Fortnite 2. Bölüm’ün ne zaman sona ereceği birkaç hafta içinde belli olacaktır. Bu arada Fornite’ın, sevilen anime dizisi Naruto ile yaptığı işbirliği dün itibarıyla başladı.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol