Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite 21.30 Yama Notları

Fortnite, yepyeni Doludizgin Pompalı Tüfek ile birkaç küçük içerik parçasını tanıtan v21.30 güncellemesini yayınladı.

Fortnite 21.30 güncellemesi yayınlandı. Oynanışı taze tutmak için her zaman yeni güncellemeler yapan, oynaması ücretsiz oyunun en son sürümü v21.30, oyuna Doludizgin Pompalı Tüfek‘i ekledi.

Epic Games‘in her zaman popüler olan battle royale oyunu artık Bölüm 3 Sezon 3’ün ikinci ayına girmiş durumda. Yaz festivali temalı sezonda Indiana Jones ve Darth Vader gibi ikonik karakterler oyuna eklendi. Bunun yanı sıra bu haftaya özel olarak oyuna DC görünümleri de eklendi. Bütün DC karakterleri şuan için mağazada mevcut.

Fortnite 21.30 Güncelleme Notları

Fortnite 21.30

Fortnite 21.30 güncellemesinin en büyük bileşeni, tamamen yeni Doludizgin Pompalı Tüfek oldu. Yeni Doludizgin Pompalı Tüfek, her şarjörün ilk atışı ilave hasar verecek. İlk atış kadar güçlü olmasalar da geri kalan üç atış da tutarlı bir hasar oranı sunacak. Ekrandaki cephane sayacından ne kadar atış kaldığını görebildiğiniz gibi bu pompalı tüfeğin ışıklı ekranından da görebileceksiniz.

Bu sezonun Harikulade Aşama tarzlarına bir güncelleme geldi! Artık Modern Savaşçı, Dişli Fenomen, Tekno Şövalye, Örüm ve Fırtına Yolcusu’nun diğer tüm kombinlerinin yanı sıra Platin Yırtık, Parlak Gazoz ve Altın Alev tarzlarını seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra Fortnite 21.30 ile bazı hatalar da giderildi:

 • Pratik Yırtık’ı etkinleştirirken eşyaların çok erken değiştirilmesinden kaynaklanan, yırtık oluşturmamasına rağmen yine de tüketilmesine neden olan bir sorun giderildi.
 • Silah nişangâhının gösterge paneli boyutuyla birlikte büyüyüp küçülmesine neden olan bir sorun giderildi.
 • Kapışma Takımı’nda oyuncuların çadır kullanmasına engel olan bir sorun giderildi.
 • Nintendo Switch’te oyuncuların kaydıktan veya tırmandıktan sonra donmasına neden olan bir sorun giderildi.
 • Rekabetçi oyun modlarında, bir takım arkadaşını canlandırdıktan sonra fırtına hastalığının sıfırlanmasına neden olan bir sorun giderildi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.