Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite 21.20 Güncellemesi Yayınlandı; Indiana Jones Geldi!

Fortnite 21.20 güncellemesiyle Yüklü Hafif Makineli oyuna eklendi ve Portatif Kale de geri döndü. Ayrıca Indiana Jones Savaş Bileti görevleri 6 Temmuz 2022 TSİ 16.00’da oyuna dahil edildi. Bu görevleri tamamlayarak Indiana Jones kıyafetini ve setinden daha fazla içeriği açabileceksiniz.

Bu arada Fortnite 21.20 güncellemesi ile Indiana’nın oyuna gelişiyle adada Tarumar Tapınak adında bir tapınak ortaya çıktı. Jonesy’ler konumunun batısındaki bu konumu keşfedebilir ve tağınağın antik mimarisine göz atabilirsiniz. Gelin güncelleme notlarının tamamına bir göz atalım.

Fortnite 21.20 Güncelleme Notları

Fortnite 21.20

Yerde, sandıklarda, mühimmat desteklerinde, Gerçeklik Fidanları’nda ve köpekbalıklarında bulunabilen Yüklü Hafif Makineli ile oynayabilirsiniz. Tetiğe basılı tutarak silahı yükleyeceksiniz ve ne kadar basılı tutarsanız, bıraktığınızda o kadar fazla mermi ateşleyebileceksiniz. Yüklü Hafif Makineli’nin gelişiyle Hafif Makineli Çatışma Tüfeği kaldırıldı.

 Portatif Kale de geri döndü! Yerde ve sandıklarda bulabileceğiniz Portatif Kale’yi atarak saniyeler içinde kendinizi korumaya alabilirsiniz. Bu eşya için sıfır inşa modu oynamanız gerekli. Bunun yanı sıra Testere Fırlatıcı Haftası sona erdi ancak Parça Dükkânı’na ek olarak yerden, sandıklardan ve mühimmat desteklerinden hala Testere Fırlatıcı bulabileceksiniz. Fortnite 21.20‘nin rekabetçi güncellemeler ise şöyle:

  • Yüklü Hafif Makineli, rekabetçi oyun modlarına eklenmedi.
  • Hafif Makineli Çatışma Tüfeği, rekabetçi oyun modlarında mahzene kaldırıldı.
  • Portatif Kale, rekabetçi oyun modlarına eklenmedi.
  • Geçen hafta çeşitli karakterler ve vahşi hayvanlar, sunucu performansını arttırmak amacıyla rekabetçi oyun modlarından kaldırıldı ve henüz geri getirilmedi.
YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.