Final Fantasy VII Remake Intergrade PlayStation 5 İçin Çıkış Yaptı

Final Fantasy VII Remake Intergrade, bugün itibarıyla PlayStation 5 için çıkış yaptı. Yenilenmiş sürüm oyuna birçok yeni detay ekledi.

Bu hafta, PlayStation 5 için oldukça güzel geçecek. Bugünden itibaren, yeni bir bölüm ve başka anlamlı eklemeler sunan geliştirilmiş bir sürüm olan Final Fantasy VII Remake Intergrade’de Yuffie Kisaragi ile yeniden bir araya gelmek için Midgar’a dönebileceğiz. Bir gün sonra, yeni sürüm, seri için harika bir geri dönüş olan ve PlayStation 5’in neler yapabileceğini görmek istiyorsanız kesinlikle oynamanız gereken Insomniac Games’ten Ratchet & Clank: Rift Apart çıkış yapacak.

Midgar’ı tekrar ziyaret edecek olanlarınız için, iyileştirilmiş doku, aydınlatma ve arka planda daha fazla ayrıntı oyuna eklendi. Bu manzaraları, 4K çözünürlük ve saniyede 30 kare sunan Grafik Modunda veya 1080p çözünürlükte saniyede 60 kare hızında daha akıcı oynatma sağlayan Performans Modunda deneyimleyebileceksiniz. Hangi modda oynarsanız oynayın, yeni bir fotoğraf modu ayrıntılara odaklanmanıza olanak tanıyacak.

Final Fantasy VII Remake Intergrade 1

Final Fantasy VII Remake’i daha önce oynamış olsanız bile, garip bir şekilde adlandırılmış EPISODE INTERmission’da birçok yeni şey göreceksiniz. Bu hikaye, PlayStation 1’deki Final Fantasy VII’nin orijinal parti üyelerinden biri olan Yuffie’nin gözünden anlatılacak. Yuffie, ortağı Sonon Kusakabe’nin yardım ettiği bir görev olan Midgar’a ulaşmaya çalışacak.

Yolculukları yeni bir çağıran canavarı tanıtacak ve bazıları daha önce görülmemiş çeşitli farklı düşmanlara karşı mücadele edecek. Oyun, DualSense denetleyicisinde geliştirilmiş ve alanlar arasında hareket ederken çok daha hızlı yükleme süreleri sunacak.

Final Fantasy VII Remake’i PlayStation 4‘te zaten satın aldıysanız, yukarıda bahsedilen görsel geliştirmelerden birkaçı ile birlikte gelen PlayStation 5 yükseltmesini ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Daha sonra EPISODE INTERmission’ı kendi başınıza indirebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol