Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Final Fantasy 7 Remake Intergrade Steam’e Geldi

Görsel olarak geliştirilmiş Final Fantasy 7 Remake artık Steam'de mevcut. Bunun yanı sıra oyun Steam Deck ile de tamamen uyumlu.

Final Fantasy 7 Remake Intergrade‘in Steam’de çıkış yaptığı ve oyunun Steam Deck tarafından onaylanan oyunlar listesine alındığı duyuruldu. Oyunun görsel olarak geliştirilmiş versiyonu, orijinal olarak geçen yıl PS5 ve Epic Games Store’da piyasaya sürüldü ancak artık itibaren Steam’de de mevcut.

Haber, evvelsi günkü Final Fantasy kutlaması canlı yayınında duyuruldu. Square Enix yapımcısı Yoshinori Kitase, “Bütün Steam oyuncularımıza bekledikleri için teşekkür ederiz, oyun nihayet Steam’de yayınlandı. Bunun daha fazla oyuncunun oyunumuzdan zevk alması için bir fırsat sağlayacağını umuyoruz.” ifadelerini kullandı ve müjdeyi verdi.

Final Fantasy 7 Remake Artık Steam’de

Final Fantasy 7 Remake

Final Fantasy 7 Remake Intergrade ayrıca Steam Deck tarafından doğrulandı, yani konsolda hatasız çalışacak. Yayın sırasında Square Enix, Final Fantasy 7 Remake projesinin ikinci oyunu Final Fantasy 7 Rebirth‘i de duyurdu. Final Fantasy 7 Rebirth’ün 2023’ün sonlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor ancak oyun yapımcısı Yoshinori Kitase, serinin bir üçleme olacağını ve henüz ismi açıklanmayan bir oyun ile sonuçlanacağını duyurdu.

Duyurunun ardından yaratıcı yönetmen Tetsuya Nomura’dan bir mesaj Twitter’da yayınlandı. Mesajda Nomura, Final Fantasy 7 Remake’i veya orijinal oyunu oynamamış olsalar bile insanların Rebirth’ten keyif alacaklarını düşündüğünü söyledi.

Ek olarak, yönetmen Naoki Hamaguchi ve Kitase’in açıklamaları, ikinci bölümün mümkün olduğunca büyük bir tutku ve özenle ele alındığını vurguladı. Son olarak Crisis Core isimli yeni bir Final Fantasy yeniden düzenlemesi de duyuruldu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.