Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Final Fantasy 7 Remake Part 2 Duyuruldu

Square Enix'in özel Final Fantasy 7 25. Yıldönümü etkinliği sırasında, şirket nihayet hayranlara FF7 Remake Part 2'yi gösterdi.

Final Fantasy 7 Remake Part 2‘yi nihayet görme şansı yakaladık. Square Enix, Final Fantasy 7 Remake’i yıllar önce duyurduğunda, hayranlar bu kadar uzun süre bekleyeceklerini bilmiyorlardı. İlk oyunun gelmesi uzun zaman aldı ancak oyun sevildi ve sonunda Final Fantasy 7 Remake Intergrade isimli özel sürümle oyunun içeriği genişledi.

Final Fantasy 7 etkinliğinde, Crisis Core‘un geliştirilmiş bir versiyonu ve yeniden yapılanmanın ilk bölümü için bir Steam sürümü de dahil olmak üzere bir sürü heyecan verici duyuru vardı yapıldı ancak elbette Square Enix hayranlarının beklentileri bambaşkaydı. Final Fantasy 7 Remake Part 2 bekleyen hayranların ümidi boşa çıkmadı ve Square Enix nihayet bir fragman yayınladı.

Final Fantasy 7 Remake Part 2 Fragmanı

Final Fantasy 7 Remake Part 2

Final Fantasy 7 Remake Part 2 fragmanı, Sephiroth’un son oyununu ve gezegenle ilgili planlarını tartışarak ve ilk oyunun Midgard’ında görülenden daha büyük bir açık alan gibi görünen şeyi göstererek açıldı. Ayrıca, oldukça hızlı bir şekilde sona ermeden önce Zack Fair’in yeni hikayesini daha da fazla ilerleteceği kesinleşti. Çok uzun değil ama beklediğimize değen güzel bir tanıtım fragmanıydı.

Fragman, resmi ismi Final Fantasy 7: Rebirth olan Final Fantasy 7 Remake Part 2’nin ve 2023 yılının kış aylarında çıkış yapacağını belirterek sona erdi. Hayranların daha aylarca beklemesi gerekecek ancak bunun yanı sıra Square Enix, oyunun üç bölüm olacağını da doğruladı. Muhtemelen ek paketlerin de eşlik edeceği üç bölüm hayranları mutlu edecek ancak uzun bekleyiş süresi ile ilgili eleştiriler de çok fazla.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.