FIFA Online 4

MMOSPORTS
Takip Et
7.7

Kullanıcı

Ücretsiz FIFA Online 4 İçin Volta Live Modu Yayınlandı

Tamamen Türkçe olan oynaması ücretsiz FIFA Online 4'ün yeni oyun modu Volta Live yayınlandı. Futbol dünyasının yıldızlarından birini seçerek oynanan mod, gerçekçi bir futbol deneyimi sunuyor.

Ülkemize özel olarak tamamen Türkçeleştirilen FIFA Online 4, oyunculara tamamen ücretsiz gerçekçi bir futbol keyfi yaşatıyor. Geçtiğimiz günlerde erişime açılan ücretsiz FIFA oyunu için Volta Live modu resmen yayınlandı. Peki, FIFA Online 4 Volta Live nasıl bir deneyim sunuyor? Özellikleri neler?

Arkadaşlarınızla ve diğer oyuncularla online olarak oynayabileceğiniz Volta Live modu, futbol dünyasının yıldızlarından birini seçerek, gerçekçi bir futbol deneyimi yaşamanızı sağlıyor. 4v4 formatında gerçek oyuncularla online olarak oynanabilen FIFA Online 4 Volta Live modu, 11v11 modunda gerçek oyuncularla takım veya rakip olma imkanı sunuyor.

FIFA Online 4 Volta Live, Gerçekçi Bir Futbol Deneyimi Yaşatıyor

FIFA Online 4 Volta Live modu

Seçilen takımdan bir futbolcuyu tercih ederek oynayabildiğiniz Volta Live modu Resmi Maç, Gerçek Oyuncularla Dostluk Maçı, Arkadaşlarla Özel Maç ve Yapay Zekaya Karşı İdman modlarında oynanabiliyor. 29 Eylül’den itibaren erişime sunulacak olan Dereceli Mod‘da oyuncular, benzer yetenek seviyesindeki diğer rakiplerle karşılaşacak.

FIFA Online 4 Volta Live modundaki karşılaşmaların seslendirmelerini Murat Kosova ve Nebil Evren Yapacak. İki duayen isim, yeni oyun modunda heyecanlı anlatımlarıyla oyunculara eşlik edecek.

ucretsiz FIFA Online Volta Live oyun modu

Çocukken arkadaşlarıyla İstanbul sokaklarında top oynamaya bayıldığını söyleyen Murat Kosova, Volta Live modu hakkında şunları söyledi: “O zamanlar bizim maçlarımız için ünlü bir spiker olması sadece bir dilekti. Bu tabii ki Volta Live modu için seslendirme yaparken aynı atmosferi yakalayabilmek için her noktanın önemini arttırdı”

Yeni oyun modunun seslendirme süreciyle ilgili Nebil Evren, “Bu modun seslendirmelerini yaparken, ana oyundaki seslendirmelerden farklı olması için çalıştık. Volta Live kesinlikle kendine has eşsiz bir stile sahip bir oyun modu. Murat’ın da söylediği gibi sokak futbolunun dinamiklerini ve heyecanını Volta Live ile Türk oyunculara getirmeyi başardığımızı umuyoruz” dedi.

FIFA Online 4 İndir

FIFA Online 4’ü buradan ücretsiz bir şekilde indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Bundan önce bilgisayarım FIFA Online 4’ü kaldırır mı diye soruyor olabilir. PC’nizin özelliklerini karşılaştırabileceğiniz FIFA Online 4 sistem gereksinimleri için buraya tıklayabilirsiniz.

FIFA Online 4 Volta Live Modu Fragmanı

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol