FIFA Online 4

MMOSPORTS
Takip Et
7.9

Kullanıcı

Oynaması Ücretsiz FIFA Online 4, Türkiye’de Yayınlandı!

28 Ağustos'ta Erken Erişim'e açılan oynaması ücretsiz FIFA Online, bugün itibarıyla ülkemizde yayınlandı. Türkçe dil desteğine sahip olan oyunda Murat Kosova ve Nebil Evren maç anlatımlarıyla yer alıyor.

Electronic Arts tarafından geliştirilen oynaması ücretsiz FIFA oyunu Türkiye’de yayın hayatına başladı. 6 Eylül yani bugün itibarıyla ülkemizdeki oyuncularla buluşan futbol bilgisayar oyunu FIFA Online 4, Türkiye Süper Ligi’nin de yer aldığı 30’un üzerinde lige sahip.

Yayıncılığını 101XP firmasının üstlendiği ücretsiz FIFA oyunu, tamamen Türkçe olarak erişime sunuldu. FIFA Online 4’ün maç anlatımlarında Murat Kosova ve Nebil Evren yer aldı. Spor medyasının iki duayen ismi, ücretsiz FIFA heyecanını Türk oyun severlerin evlerine taşıyacak.

FIFA Online 4, Tamamen Türkçe Olarak Yayınlandı

oynaması ücretsiz FIFA Online 4

FIFA Online 4’ün seslendirme sürecine ilişkin konuşan Kosova, “Amacımız, özel ve özgün futbol atmosferini evinize getirmekti, umarım başarmışızdır” yorumunu yaparken Evren ise, “Ben seslendirirken çok eğlendim, eminim sizler de oynarken çok eğleneceksiniz” ifadelerini kullandı.

UEFA Şampiyonlar Ligi ile birlikte 30’un üzerinde farklı ligden 600’den fazla takımın yer aldığı oynaması ücretsiz FIFA Online 4, 101XP’nin resmi web sitesi üzerinden indirilebiliyor. Hem ücretsiz hem de düşük sistem gereksinimli olması sayesinde büyük bir ilgi gören oyun, geçmişten ve günümüzden 17.000 futbol yıldızını bir araya getiriyor.

Ücretsiz FIFA Oyununda Şampiyonlar Ligi Dahil 30’un Üzerinde Farklı Lig Var

FIFA Online 4 Türkiye yayınlandı

Arayüzü ve seslendirmeleri tamamen Türkçe olarak oyuncularla buluşan FIFA Online 4, ülkemizdeki oyunculara birbirinden özel içerikler sunuyor. Oyunun açılış versiyonunda oyun içi kulüpler ve farklı klasmanlardan futbolcular da bulunuyor. Oynaması ücretsiz FIFA oyununda Türkiye’ye özel sunulan içerikler şöyle:

  • 1v1 Dereceli Maçlar
  • Teknik Direktörlük Modu
  • Lig Maçları
  • Arkadaşlarla oynamak için özel maçlar

Oyunun açılış versiyonunda oyun içi kulüpler ve farklı klasmanlardan futbolcular bulunuyor:

  • Live: Aktif olarak futbol oynayan futbolcular ve şu anki kulüpleri
  • Club Heroes: Maksimum genel puanları 98 olan en ünlü 200 futbolcu
  • World Hero Debut: Oynadıkları milli takımlarındaki ilk maçlarında mükemmel performans ortaya koymuş veya Dünya Şampiyonası’nda harika performans sergilemiş aktif ve geçmiş yıldızları
  • Turkish Club Stars: Türkiye’de aktif olarak futbol oynayan 60 ünlü futbolcu

Daha fazla içerik ve oyun modu ileride açıklanacak. Ayrıca 101XP firması, yerel fiziksel sunucuların, tüm Türkiye’den maksimum sayıda oyuncu için rahat bağlantı sağlayacağını da belirtti.

FIFA Online 4 sistem gereksinimleri için buraya tıklayabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol