Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FIFA 23 Xbox’ta Acayip Bir Fiyata Düştü!

FIFA 23, Xbox sahipleri için kaçırılmayacak bir fiyata düştü. Oyunun Xbox One sürümü 139 liraya gerilirken, Xbox Series X /S sürümü ise şu anda 159 liraya satılıyor.

Geçtiğimiz günlerde Steam ve Epic Games Store’da yüzde 60 indirime giren FIFA 23, şimdi de Xbox Store’da kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Normalde 699,99 lira olan futbol oyunu, şu anda Xbox One için 139,99 liraya satılıyor. 799,99 TL değerindeki Xbox Series X / S sürümü ise 159,99 liradan listeleniyor. Bununla birlikte oyunun mağaza sayfasına girdiğinizde One sürümünün 209,99 TL, Series sürümünün ise 399,99 liraya satıldığını görebiliriz.

Yukarıdaki fiyatlar, FIFA 22 içinden yapılan satın almalarda geçerli. Yani şu anda Xbox konsolunuzda serinin bir önceki oyunu varsa, onun içinde çıkan tanıtımlar aracılığıyla Series sürümü 159,99 liraya, One sürümü 139,99 liraya alabilirsiniz. Bu bilgiye Twitter’da Alkan Adakaner sayesinde ulaştığımız için kendisine teşekkür ediyoruz.

FIFA 23 Xbox One Sürümü 139,99 TL!

fifa 23 xbox

Bildiğiniz gibi EA ve FIFA arasındaki lisans anlaşması bu yılın sonunda resmen bitecek. Bu da, FIFA 23‘ün ikonik serideki son oyun olacağı anlamına geliyor. Gelecek yıldan itibaren kendi markasına geçecek olan Amerikalı yayıncı, yeni oyunlarını EA Sports FC adıyla piyasaya sürecek. Eylül ayında çıkan FIFA 23’ün tüm platformlarda bu kadar hızlı indirime girmesinin sebeplerinden biri bu olabilir.

Her ne olursa olsun, EA’in elinden geldiğinde hızlı bir şekilde FIFA 23’ten maksimum kar sağlamak istediği çok açık. Belki de lisans anlaşması sona erdiğinde FIFA 23 satıştan kalkabilir ya da ismi değişebilir. Bu arada FIFA 23 Xbox kampanyasından yararlanmak için EA Play veya Game Pass Ultimate üyeliği gerektiğini de belirtmeden geçmeyelim. Eğer şartları karşılıyorsanız ve bütçeniz müsaitse, fırsatı değerlendirmeyi düşünebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.