Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FIFA 23 Steam ve Epic Games’te Kaçırılmayacak Bir İndirimde!

FIFA 23, Steam ve Epic Games Store'da sınırlı süre için yüzde 60 indirime girdi. Normalde 700 liraya satılan oyun, şu anda 280 liradan listeleniyor.

FIFA 23 fiyatı Steam ve Epic Games Store’da kaçırılmayacak bir indirime girdi. Electronic Arts tarafından yayınlanan popüler futbol oyunu, her iki platformda da yüzde 60 indirimle 280 liraya satılıyor. Steam’deki kampanya 22 Aralık‘a kadar sürecekken, Epic’teki fırsat ise 5 Ocak‘ta sona erecek. Dünya Kupası moduyla oyunculara Katar’daki heyecanı yaşatan FIFA 23, eylül ayında piyasaya sürülmüştü.

Aynı konsol nesli üzerinde olmak şartıyla cross-play desteği sunan oyun, hala çözüm bekleyen optimizasyon sorunlarıyla şimdiye dek beklentilerin altında kaldı. Nitekim Steam’deki kullanıcı incelemelerine bakıldığında hoşnutsuzluk çok net bir şekilde görülüyor. Ülkemizde 700 lira gibi son derece yüksek bir fiyattan çıkış yapan FIFA 23, kısa süreliğine son derece cazip bir meblağdan satılacak.

FIFA 23 Steam ve Epic’te 280 TL’ye Düştü

fifa 23 steam indirim

Normalde bir FIFA oyunu yayınlandıktan bu kadar kısa zamanda indirime girmezdi, ancak FIFA 23 özelindeki eleştiriler düşünülünce böylesi bir kampanya kaçınılmaz hale gelmiş gibi görünüyor. Kısa süre önce PS Store’da büyük bir indirime giren oyun, aynı fırsatı şimdi PC kullanıcıları için de sunuyor. FIFA 23 fiyatındaki kampanyanın satışlara nasıl etki edeceği ise büyük bir merak konusu.

Eğer oyunun 700 liralık fiyatına değmeyeceğini düşünenlerdenseniz, yüzde 60 indirim fikrinizi aksi yönde değiştirebilir. Elbette, çıkalı iki ay olmuş bir oyunun hala teknik sorunlar yaşaması can sıkıcı, ancak EA’in problemleri gidereceği düşüncesiyle FIFA 23’ü bu fiyattan kapmak karlı olabilir. Tabii, son karar sizin. FIFA 23 Steam‘de 22 Aralık’a kadar 280 liraya satılacak. Epic Games Store‘daki kampanya ise 5 Ocak’ta sona erecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. Yusuf

    steamin indirimi devam etmektedir.

    0
    0
    Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.