Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FIFA 23 Ultimate Team Fragmanı Yayınlandı

EA Sports, FIFA 23 için FUT modundaki değişiklikleri anlatan yeni bir fragman yayınladı.

Bugün EA Sports, FIFA 23 için yeni bir fragman yayınladı. Dünkü Twitter gönderisinde de duyurulduğu üzere, önceki bölüme kıyasla FUT (FIFA Ultimate TEAM) modunda gerçekleşen değişikliklere odaklanıldı. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

FIFA 23 oynadığınız süre boyunca FUT sürekli güncellenecek ve çok çeşitli benzersiz Mücadeleler sunacak. Ayrıca beceri antrenmanlarından gerçek futbol maç özetlerini yeniden oluşturmaya kadar değişen yeni özellikler bulunacak. Diğer oyun modlarından daha kısa bir maç deneyimi sağlanabilecek. Çok çeşitli zorluklarla FUT oyuncularının tüm beceri seviyeleri için benzersiz bir oynanış deneyimi yaşayacaksınız.

FIFA 23 Ultimate Team (FUT) Fragmanı

FIFA 23

Yepyeni bir fragmanın yanı sıra FIFA 23 web sitesindeki bir güncellemede EA Sports, tıpkı daha önce Pro Clubs için yaptıkları gibi, bu yıl FUT’a gelen en büyük değişikliklerden bazılarının ana hatlarını detaylıca anlattı. Tüm yeniliklere ulaşmak için buradan resmi web sitesine ulaşabilirsiniz ancak çoğu uzun anlatılan özellik aslında geçen senenin fazlasıyla benzeri.

Bizim dikkatimizi çeken en önemli özellik Hikaye kısmı oldu. Her zaman bir Hikayede kilidi açılmış en az bir Bölümle başlayacaksınız ve diğer bölümler ise kilitli olacak. Bölümlerin kilidini açıp devam edebilmek için o Hikayedeki kilidi açılmış Bölümlerden belirli miktarda FUT Yıldızı toplamanız gerekecek. Örneğin Mbappe’nin Yükselişi Hikayesi‘nde Erken Kariyer dönemi açık olacak.

FIFA 23’ün 30 Eylül 2022‘de PC, PS4, PS5, XOne, XSX/S ve Switch için çıkacağını da hatırlatalım. PC sahiplerinin memnuniyeti için, kişisel bilgisayarlara özel oyun sürümü HyperMotion teknolojisini kullanacak ancak sistem gereksinimlerini önemli ölçüde artıracak. Yani sonuç olarak artık PC oyuncuları da yeni nesil futbol deneyimi yaşayabilecek.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.