Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FIFA 23 Kapalı Beta Kodları Dağıtılmaya Başlandı!

FIFA adıyla piyasaya sürülecek son oyun olma özelliğini taşıyan FIFA 23, önümüzdeki ay raflardaki yerini alacak. Electronic Arts (EA), oyunu çıkış tarihinden önce denemenizi sağlayacak olan kapalı beta kodlarını dağıtmaya başladı.

FIFA serisinin en yeni oyununu denemek için FIFA 23 çıkış tarihini beklemek zorunda değilsiniz! Electronic Arts (EA), eylül ayında piyasaya sürmeyi planladığı yeni futbol oyunu için bir kapalı beta başlattı. FIFA 23’ü erken oynamanızı sağlayacak olan kapalı beta kodları, mevcut FIFA oyuncularına rastgele gönderilmeye başlandı. Şanslı kişilerden biri olup olmadığını öğrenmek için şu sıralar mail kutunuzu yoklamanızda yarar var.

Beta kodlarını alanlar, oyunun geliştirilmekte olan sürümünü önceden yükleyebilecekler. FIFA 23 kapalı betası, 11 Ağustos Perşembe TSİ 20:00‘dan itibaren aktif olacak. Sosyal medyadaki birçok kişi, oyun için kod aldıklarını bildirdi. Bununla birlikte Twitter’dan alınan ekran görüntülerine dayanarak, bazı farklılıklar olduğu görülüyor.

Bazı kodlar FIFA Ultimate Team‘e erişim içerirken, diğerleri VOLTA ve Pro Clubs için görünüyor. Ayrıca bütün kapalı beta kodları ile Santra, Çevrimiçi Dostluk Maçları ve Çevrimiçi Sezonlara erişilebilecek. Eğer henüz kod almadıysanız, e-posta gelen kutunuzu düzenli olarak kontrol etmenizi tavsiye ederiz. EA oyunları için beta kodları genellikle aşamalı bir şekilde dağıtılır. Bu nedenle ilk grupta olmamanız, FIFA 23 kapalı betasına katılamayacağınız anlamına gelmez.

FIFA 23 Kapalı Beta Sürümü Bugün İndirilebilecek

FIFA 23 kapalı beta kodları

Yeni FIFA oyununun betası, 1 Eylül TSİ 20:00‘da sona erecek. Beta süreci boyunca oyuncular, EA web sitesine girebilir ve geliştiricilere oyunun durumu hakkında geri bildirim sağlayabilirler. FIFA 23 çıkış tarihi 30 Eylül olarak açıklandı. Aynı nesil içinde çapraz platform desteği sunacak olan oyun; Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, PC ve Stadia için piyasaya sürülecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.