Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FIFA 23’te Spikerlerin Olumsuz Yorumlarını Kapatmak Mümkün!

FIFA 23'ün erken erişime açılmasıyla birlikte oyundaki yeni özellikler de gün yüzüne çıkmaya başladı. Bunlardan biri, spikerlerin performansınız hakkındaki olumsuz yorumlarını kapatmanıza imkan tanıyor!

PC’de EA Play üyesiyseniz veya Ultimate Sürüm’ü satın aldıysanız, bugünden itibaren resmi çıkış tarihinden önce oyuna giriş yapabilirsiniz. FIFA 23 erken erişim sürümünün yayınlanmasıyla birlikte oyundaki yeni özellikler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Bunlardan biri var ki, eminim birçok oyuncuyu hem şaşırtacak hem de mutlu edecektir.

Yeni özellik sayesinde spikerlerin takımınız ve performansınız hakkındaki olumsuz yorumlarını kapatabiliyorsunuz. Oyun Ayarları > Ses adımlarından ulaşabileceğiniz Kritik Yorumu Devre Dışı Bırak seçeneğini açmanız halinde, yorumcuların maçtaki durumunuz hakkında herhangi bir görüş belirtmeyecekler, ancak maç sırasında diğer tüm normal şeyleri söylemeye devam edecekler.

FIFA 23 Spikerlerinin Kötü Yorumları Kapatılabiliyor

FIFA 23 spiker

Bazı FIFA oyuncuları sesi hiç açmadan oynarken, bazıları da arkada spiker sesiyle oynamayı tercih ediyor. FIFA 23’ün spiker ikisili, her zaman olduğu gibi Derek Rae ve Stewart Robson. Eğer sahadaki kötü performansınız hakkında bu ikiliden herhangi bir eleştiri duymayı kaldıramıyorsanız, bu özellik tam size göre olabilir!

İkonik seride FIFA lisansı altında geliştirilen son oyun olma özelliğini taşıyan FIFA 23, bugün itibarıyla EA Play üyeleri ve Ultimate Sürüm sahipleri için erken erişime açıldı. Diğer tüm kullanıcılar için 30 Eylül‘de piyasaya sürülecek olan oyunun standart sürümü PC ve konsol platformunda 700 liraya satılıyor. Serinin yeni halkasında aynı nesil içinde çapraz oyun, FIFA Dünya Kupası ve kadınlar futbolu gibi özellikler bulunuyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.