Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FIFA 23 Kapak Yıldızı Belli Oldu! (İlk Kez Kadın)

EA, FIFA markası adı altındaki son oyunu olacak FIFA 23 Ultimate Edition'ın kapak fotoğrafını yayınladı.

EA Sports’un son FIFA oyunu FIFA 23, oyun serisi ve dünya futbol organizasyonu için tarihi bir lansman olacak. EA ve FIFA arasındaki on yıllardır süren ortaklık sona erecek ve EA Sports, FIFA’nın bilinen yeni bir markası olan EA Sports FC altında içerik alacak. Bu bilgilerin yanı sıra EA, yeni oyunun Ultimate sürümünün kapak yıldızlarını yayınladı.

Daha önce FIFA 23, Microsoft Store üzerinden sızdırıldı ve hayranlara yeni oyun hakkında kısa bir bakış sağladı. Xbox One ve Xbox Series X/S için kapalı beta sürümü ve 30 Eylül olarak belirlenen olası çıkış tarihi gibi oyun ile ilgili ilk ayrıntılar sızdırıldı. EA, telif hakkı iddialarıyla sosyal medyadaki sızıntılara hızlı yanıt verdi ve ekran görüntülerini kaldırdı ancak FIFA hayranları, oyun ile ilgili daha fazla haber için uzun süre beklemek zorunda kalmayacak.

Sam Kerr, FIFA 23’ün Kapağında Yer Alacak

FIFA 23

EA, FIFA 23 Ultimate Edition’ın kapak sporcularını açıkladı: Paris Saint-Germain forveti Kylian Mbappe ve Chelsea forveti Sam Kerr kapağı süsleyen iki oyuncu olacak. Sam Kerr, bir FIFA oyunun küresel kapağında yer alan ilk kadın oyuncu olarak tarihe adını yazdırdı. Kerr, Avustralya Kadın Milli Takımı’nın şu anki kaptanı ve üç farklı kıtada üç farklı ligde Altın Ayakkabı kazanan ilk kadın.

Kapak açıklamasının yanı sıra EA, FIFA 23’ün tam duyurusunun 20 Temmuz‘da gerçekleşeceğini doğruladı. Eğer oyun ile fazlasıyla ilgileniyorsanız, resmi web sitesi aracılığıyla bir fragman hatırlatması için kaydolabilirsiniz. Tam duyuru ile birlikte oynanış görüntüleri, platformların onaylamasını ve oyunun çıkış tarihini duyurmasını bekliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.