Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FIFA 23 Çıkış Tarihi ve Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

FIFA 23'ün tanıtım fragmanı oynanışa, grafiklere, animasyonlara ve yorumlara odaklanırken HyperMotion2 teknolojisini de tanıttı.

FIFA 23 çıkış tarihi ve Türkiye fiyatı açıklandı. Bu uzun soluklu serinin en yeni oyunu, aynı zamanda FIFA ismini kullanan son oyun olacak. EA nihayet FIFA 23’ü yeni bir fragmanla tanıttı ve HyperMotion2 teknolojisi ile güçlendirileceğini doğruladı. HyperMotion teknolojisi, oyunun mevcut nesil sürümleriyle sınırlı olmasına rağmen, FIFA 22’nin pazarlama çabalarının büyük bir odak noktasıydı.

FIFA 23’ün çoğu oyun modunda çapraz platform için tam desteğe sahip olduğu onaylandı. Bunun dışında EA, bu yıl EA Play Live olarak bilinen her zamanki yaz basın toplantısına ev sahipliği yapmadığından, FIFA 23 hakkında bugüne kadar pek bir şey bilinmiyordu. EA, bu yeni fragmanla hayranlara FIFA 23’ün oynanışı, grafikleri, yorumları ve daha fazlasına bir bakış sağlarken aynı zamanda belirlenmiş bir çıkış tarihini de onayladı.

FIFA 23 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

FIFA 23 Çıkış Tarihi
Ultimate Edition ile FIFA 23 çıkış tarihini 3 gün öne alabilirsiniz.

EA, FIFA 23’ün resmi olarak 30 Eylül’de çıkacağını ve Ultimate Edition’ın 27 Eylül’de üç gün erken erişim sağlayacağını doğruladı. FIFA 23’ün tanıtım fragmanı çoğunlukla etkileyici top sürme becerilerini sergileyen oyunculardan oluşuyordu. EA, yükseltilmiş HyperMotion2 teknolojisine ve animasyonların kalitesine büyük önem verdiğini de göstermiş oldu.

FIFA 23 çıkış tarihi açıklayan video ayrıca, bu yıl içinde gerçekleşmesi planlanan FIFA Dünya Kupası turnuvasıyla aynı zamana denk gelecek bir Dünya Kupası modunu onaylamadan önce güncellenmiş bir serbest vuruş kullanıcı arayüzünü de içeriyordu. EA bunun yanı sıra, FIFA 23’ün hem erkeklerin hem de kadınların FIFA Dünya Kupalarını içereceğini belirtti.

FIFA 23 Türkiye Fiyatı Belli Oldu

FIFA 23 Çıkış Tarihi
FIFA 23 Türkiye fiyatı ne kadar?

FIFA 23 fiyatı ülkemizdeki birçok oyuncuyu gerçekten çok üzecek.

Video, ağırlıklı olarak Paris Saint-Germain, Manchester City, Liverpool ve Chelsea dahil olmak üzere dünyanın en büyük kulüplerinden en popüler oyunculara odaklandı ancak, kapak yıldızları ve kendi kulüplerinden oyuncular diğerlerinden daha belirgin bir şekilde öne çıktı.

EA daha önce FIFA 23’ün kapak sporcularını açıklayarak PSG’den Kylian Mbappe ve Chelsea’den Sam Kerr’in FIFA 23’ün Ultimate Sürümünün kapak yıldızları olacağını doğrulamıştı. Kerr, bir FIFA oyununun küresel kapağında yer alan ilk kadın oyuncu olurken, Mbappe kapak yıldızı olarak üst üste üçüncü kez ortaya çıktı. Son olarak FIFA 23 fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

FIFA 23 çıkış tarihi PC, PS4, PS5, Stadia, Xbox One ve Xbox Series X/S için 30 Eylül 202 olarak açıklandı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.