FIFA 22

MMOSPORTS
Takip Et
9.8

Mükemmel

9.4

Kullanıcı

FIFA 22 Oyuncuları, Ücretsiz FUT Ögesi Kazanıyor!

EA, her oyuncuya FIFA 22'nin en iyi genç yeteneklerinden birinin yer aldığı ücretsiz bir FUT öğesi verildiği FIFA 22 Yeni Jenerasyon Oyuncu Öğesi ismindeki Ultimate Team kampanyasını duyurdu.

Eğer kadronuzu FIFA 22’nin genç yetenekleri ile güçlendirmek istiyorsanız, Electronic Arts’ın (EA) sizlere harika bir haberi var. Bugün duyurulan kampanya dahilinde 15 Aralık’tan 14 Ocak 2022’ye kadar FIFA 22 oynayarak FIFA Ultimate Team’de satılamayan Yeni Jenerasyon Oyuncu Ögesi elde edebileceksiniz.

Aralarında Fransız yıldız Kylian Mbappe‘nin de olduğu toplamda altı Yeni Nesil Oyuncu Ögesi bulunuyor. Fakat Mbappe’nin oyundaki 91 reytingli FUT kartı ile kıyaslayınca karşılaştırıldığında, kartının 86 reytingli olduğunu belirtmekte fayda var.

FIFA 22 Yeni Jenerasyon oyuncu
FIFA 22 Yeni Jenerasyon Oyuncu kartları oyundaki en iyi altı genç yetenekten oluşuyor.

Manchester City yıldızı Phil Foden, Chelsea’nin kanat oyuncusu Christian Pulisic ve Dortmund’un süper yıldızı Jude Bellingham da söz konusu tarihlerde FIFA 22 oynayarak ücretsiz olarak kazanabileceğiniz FUT öğeleri arasında yer alıyor. Yeni jenerasyon öge reytingleri, her oyuncunun kariyerindeki belirleyici anda sahip olduğu yeteneğe göre belirleniyor.

Yukarıda da söylediğimiz gibi FIFA 22’yi 14 Ocak 2022’den önce oynadığınız sürece, 15 Aralık’tan itibaren PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X / S, Xbox One, PC ve Stadia’da Yeni Jenerasyon Oyuncu Ögesi elde edeceksiniz. Birinci günden beri oynamasanız bile FUT’ta bu ögeyi elde edebileceksiniz.

FIFA 22 FUT

FIFA 22 Yeni Jenerasyon oyuncu kartları takas edilemiyor. Bu nedenle öğeleri transfer pazarında kar etmek için kullanma şansınız yok. hem FIFA 22 Standart Sürüm hem de FIFA 22 Ultimate Sürüm’de geçerli olan kampanya, Nintendo Switch’teki Legacy Sürümü için mevcut değil.

FIFA 22 Yeni Jenerasyon Oyuncu Kartları:

  • Kylian Mbappe (LW, Paris SG) – 86
  • Phil Foden (CAM, Manchester City) – 85
  • Theo Hernandez (LB, Milan) – 85
  • Christian Pulisic (LW, Chelsea) – 83
  • Eduardo Camavinga (CM, Real Madrid) – 81
  • Jude Bellingham (CM, Dortmund) – 81

FIFA 22’deki en iyi taktikler ve en iyi forvetler de ilginizi çekebilir. Yeni FIFA oyununa dair her şeyi buradan öğrenebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol