FIFA 22

MMOSPORTS
Takip Et
9.8

Mükemmel

8.9

Kullanıcı

FIFA 22 Ultimate Team Maçlarında Rakip Gol Sevinçlerini Kapatabileceksiniz

FIFA 22 Ultimate Team, rakip sevinçlerini kapatmanıza imkan verecek.

Geçtiğimiz haftalarda oynanış fragmanı yayınlanan FIFA 22‘den yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. HyperMotion teknolojisi kullanılarak geliştirilen serinin yeni halkası, Ultimate Team oyuncularının sinirlerini hoplatan rakip gol sevinçleri konusunda önemli bir değişikliğe gitti.

Bildiğiniz gibi bundan önceki FIFA serilerinde rakibiniz gol attığında oyuncunun sevincini izlemek zorunda kalıyordunuz. Özellikle son dakikada yenilen sinir bozucu bir golün ardından gelen sevinçler, küçük çaplı öfke patlamalarına sebebiyet verebiliyor.

FIFA 22 Ultimate Team Maçlarındaki Sinir Bozucu Rakip Gol Sevinçleri Son Buluyor

FIFA 22 Ultimate Team gol sevinci

Oyuncu topluluğundan gelen çağrılara nihayet kulak veren EA Sports, rakip gol sevinçlerini kapatma özelliğini FIFA 22 Ultimate Team‘e ekledi. Oyuna eklenen Kutlama Kamerası Odağı adındaki yeni özellik, bir gol yedikten sonra rakibinizin kutlamasını izlemek yerine takımınızın verdiği tepkiye odaklanmanızı sağlayacak.

Oyuna girdiğinizde Rakip Kutlamaları varsayılan olarak ayarlanacak, ancak bunu takımızın gol sonrası verdiği reaksiyona odaklanmak için değiştirebileceksiniz. Öte yandan bu değişikliğin, sadece Ultimate Team değil, FIFA 22’deki her oyun modu için geçerli olacağını belirtmeden geçmeyelim.

FIFA 22 gol sevinci kapatma

Değişikliğe ilişkin açıklamalarda bulunan FIFA Ultimate Team yapımcısı Mike Barnucz, “Bir gol yemek her zaman yürek parçalayıcıdır. Özellikle de yakın geçen bir maçta. Kutlamalar gerçek dünyadaki futbolun önemli bir parçası olsa da, onları izlemenin bazı oyuncular için sinir bozucu bir deneyim olabileceğinin farkındayız” ifadelerini kullandı.

FIFA 22, konsollar ve PC platformunun yanı sıra Stadia için de çıkış yapacak. Oyunun Standart Sürümü’nü satın alanlar 1 Ekim 2021 tarihinde oynamaya başlayabilecek. Ultimate Sürüm sahipleri ise oyuna dört gün önceden yani 27 Eylül‘de erişebilecek. FIFA 22 Türkiye fiyatları ise şu şekilde:

FIFA 22 Fiyatı

Steam:

  • Standart Sürüm – 419.99 TL
  • Ultimate Sürüm – 559.99 TL

PlayStation 4 & PlayStation 5:

  • Standart Sürüm – 500 TL (PS4) / 560 TL (PS5)
  • Ultimate Sürüm – 700 TL (PS4 & PS5)

Xbox Series X & S:

  • Standart Sürüm – 499.99 TL (Xbox One) / 559,99 TL (Xbox Series X/S)
  • Ultimate Sürüm – 699.99 TL (Xbox One & Xbox Series X/S)

FIFA 22 Ultimate Team Fragmanı

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol