FIFA 22

MMOSPORTS
Takip Et
9.8

Mükemmel

8.7

Kullanıcı

FIFA 22 Oynanış Fragmanı Yayınlandı – FIFA 22 Ne Zaman Çıkacak?

EA Sports, heyecanla beklenen futbol oyunu FIFA 22 için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Video, oyunun PS5 ve Xbox Series konsollarında nasıl görüneceğine dair bize önemli ipuçları veriyor.

Geçtiğimiz haftalarda tanıtılan FIFA 22‘den ilk resmi oynanış fragmanı geldi. Kapak yıldızının Paris Saint-Germain’de forma giyen Kylian Mbappe‘nin olduğu oyun, ikonik futbol serisine bambaşba bir hava getirmeye hazırlanıyor.

FIFA 22 oynanış fragmanı, oyunun PS5 ve Xbox Series X / S konsollarında nasıl görüneceğine dair bize iyi bir fikir veriyor. Serinin yeni halkası, her takımdaki oyuncu için mocap yani hareket yakalama verileri ve makine öğrenimini harmanlayan EA’in yeni HyperMotion teknolojisi kullanılarak geliştirildi.

FIFA 22 Oynanış Fragmanı, Yeni Nesil Konsol Deneyimine Bakış Sunuyor

FIFA 22 oynanış fragmanı

Sadece yeni nesil konsollarda ve Stadia’da olan teknoloji, futbolcuların hareketlerini daha akıcı ve doğal hale getiriyor. Her zamankinden daha gerçekçi ve kapsamlı bir futbol simülasyon deneyimi sunmayı vadeden FIFA 22, serideki diğer oyunlardan farklı olarak 4000 yeni animasyona sahip.

Geçtiğimiz haftalarda Eurogamer‘a verdiği röportajda konuşan EA’in yönetici yapımcısı Aaron McHardy, FIFA 22 PC versiyonunun yeni nesil konsol sürümündeki HyperMotion gibi bazı önemli teknolojileri içermeyeceği için nispeten düşük sistemli bilgisayarlarda da çalışabileceğini söylemişti.

FIFA 22 Ne Zaman Çıkacak?

FIFA 22 ne zaman çıkacak

FIFA 22, konsollar ve PC platformunun yanı sıra Stadia için de çıkış yapacak. Oyunun Standart Sürümü’nü satın alanlar 1 Ekim 2021 tarihinde oynamaya başlayabilecek. Ultimate Sürüm sahipleri ise oyuna dört gün önceden yani 27 Eylül‘de erişebilecek.

Öte yandan FIFA 22, ücretsiz yeni nesil yükseltme sunmayacak. Yani PS4 ve Xbox One sahiplerinin oyunun Ultimate Sürümünü almak için 700 TL ödemesi gerekecek. Oyunun PC ve konsol fiyatları şu şekilde:

FIFA 22 Fiyatı

Steam:

  • Standart Sürüm – 419.99 TL
  • Ultimate Sürüm – 559.99 TL

PlayStation 4 & PlayStation 5:

  • Standart Sürüm – 500 TL (PS4) / 560 TL (PS5)
  • Ultimate Sürüm – 700 TL (PS4 & PS5)

Xbox Series X & S:

  • Standart Sürüm – 499.99 TL (Xbox One) / 559,99 TL (Xbox Series X/S)
  • Ultimate Sürüm – 699.99 TL (Xbox One & Xbox Series X/S)

FIFA 22 Oynanış Fragmanı

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol