Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Far Cry 6: Lost Between Worlds’ün İlk 15 Dakikası Paylaşıldı

Genişletme bugün çıkış yapacak ve Dani Rojas'ın bir uzaylı olan Fai'nin parçalarını almak için yarık adı verilen çeşitli çarpık dünyaları keşfetmesini konu alacak.

Açık dünya nişancı oyununun yeni genişlemesi Far Cry 6: Lost Between Worlds bugün çıkış yaptı. Dani Rojas’ın uzaylı bir yaşam formu olan Fai ile karşılaştığını ve boyutlar arası bir bağlantı noktasında kapana kısıldığını konu alan genişletme paketi, PC platformunda 135 TL karşılığında satışa sunuldu.

Eve gitmek için, Dani Rojas’ın beş parçayı toplamak ve kaçmak için çeşitli çatlakları, tanıdık dünyaların kırık versiyonlarını keşfetmesi gerekecek. Doğaüstü bir hapishaneden kaçmak için 15 ayrı yarıkta çeşitli ölüm-kalım sınavlarından geçmen gerek yoksa sonsuza kadar orada sıkışıp kaldığınız için keşif oldukça ön planda olacak.

Far Cry 6: Lost Between Worlds Oynanış Videosu

Far Cry 6

Uzayın ortasında asılı duran parçalanmış kaleye saldırın, aktif bir volkanın derinlerine inin, ışıksız bir mağarada zifiri karanlıkla mücadele edin ve başka sınavlardan geçin. Her yarığın kendine özgü renk kodlu muhafızları Shardface’ler de dahil yepyeni düşmanlara kafa tutmanız da gerekecek.

Güçlü donanımlar, silah geliştirmeleri ve haritada kısayollar bulmana yarayacak araçları açmanız gereken yapımı tamamladığınızda, Yara’ya elinizde Far Cry 6’nın en gelişmiş donanımı Fai Donanımı ile dönebileceksiniz.

İlk 15 dakika, IGN tarafından gösterildi ve bazı yeni oyun mekaniklerine yakından bakmamızı sağladı. Anahtarlar, yeni uzaylı teknolojileri ve rakipleri yenmek için ihtiyaç duyacağımız renkli cephaneleri görme şansı yakaladık. Bir sonraki yarıkta, aniden önünüze çıkabilen görünmez düşmanların olduğu zehirli bataklıkları da gördük.

Far Cry 6: Lost Between Worlds bugün Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC ve Amazon Luna için Upgrade Pass veya yeni Yılın Oyunu Sürümü ile bağımsız olarak yayınlandı. Son olarak, yüzde 67 indirime giren oyunun birçok platformda kısa süreliğine ücretsiz olduğunu da hatırlatalım!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.