Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Far Cry 6 Ücretsiz Oynanabilecek (Yüzde 67 İndirim Fırsatı)

Far Cry 6 Ücretsiz Deneme Sürümü, bugün tüm platformlarda yayınlandı. Ayrıca sevilen oyuna kalıcı olarak sahip olmak isteyenler, Ubisoft Store'daki yüzde 67 indirimden de yararlanabilecekler.

Ubisoft tarafından yapılan açıklamada, Far Cry 6 Ücretsiz Deneme Sürümü‘nün tüm platformlarda yayınlandığı duyuruldu. Bugünden itibaren PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Epic Games Store ve Ubisoft Connect üzerinden oyunun demosuna erişmek mümkün olacak. Deneme sürümü için ne konsol ne de PC tarafında herhangi bir hizmete üye olmanız gerekmiyor.

Eğer demoyu deneyimledikten sonra tam sürümü satın almaya karar verirseniz, tüm ilerlemeniz otomatik olarak ana oyuna aktarılacak. Far Cry 6 Ücretsiz Deneme Sürümü, Isla Santuario bölgesini ve oyunun ilk yedi görevini içeriyor. Bu da, Libertad Rises görevinin sonuna kadar oynayabileceğiniz anlamına geliyor. Ek olarak oyunun fiyatında da önemli bir fırsat sunuluyor. Far Cry 6, Ubisoft Store Kış İndirimleri boyunca yüzde 67’ye varan indirimle satılacak.

Far Cry 6 Ücretsiz Deneme Sürümü Yayınlandı

far cry 6 ücretsiz deneme sürümü
Far Cry 6 demosuna tüm platformlarda erişilebilecek.

Normalde 359 TL olan Deluxe Edition 118,47 TL‘ye düşerken, 539 TL değerindeki Game of the Year Edition ise 215,60 TL‘ye geriledi. 269 liralık standart sürümde ise herhangi bir indirim yok. Eğer serinin son macerasını henüz deneyimleme şansınız olmadıysa, ücretsiz denemeden yararlanmanızı tavsiye ederiz. Böylece tam sürümü satın almadan önce oyun hakkında az çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlk olarak Ekim 2021’de piyasaya sürülen Far Cry 6, tropikal bir ülke olan Yara’da geçiyor. Eli kanlı diktatör Anton Castillo, oğlu Diego ile birlikte ülkeyi demir yumrukla yönetiyor ve hiçbir zorbalıktan kaçınmıyor. Yara yerlisi Dani Rojas olarak, bu zalim rejime karşı toplumu özgürlüğe kavuşturacak bir ayaklanmaya liderlik ediyorsunuz. Oyundaki ana düşmanımız Anton Castillo’yu, Breaking Bad, Better Call Saul ve The Boys gibi ünlü dizilerden tanınan Giancarlo Esposito canlandırıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.