Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fallout 76: Test Your Metal Yayınlandı

Test Your Metal başlıklı yeni Fallout 76 güncellemesi oyuna üç yeni zorluk ekledi ve Sezon 9 ile birlikte yayınlandı.

Test Your Metal başlıklı yeni bir Fallout 76 güncellemesi, Sezon 9’un başlangıcına işaret eden üç yeni Genel Etkinlik sunacak. Test Your Metal güncellemesi ilk olarak Şubat ayında yayınlanan ve oyuna 4 büyük güncellemenin geleceğini duyuran bir yol haritasında sunuldu. Test Your Metal, oyunun yaz güncellemesi olacak ve özel ödüller kazandıran zorluklar sunacak.

Fallout 76, Fallout serisine dayanan ve diğer oyunların ön bölümü olarak ayarlanmış bir çevrimiçi çok oyunculu RPG oyunu olarak 2018’de yayınlandı ancak inanılmaz hatalı çıkışıyla birçok oyuncuyu hayal kırıklığına uğrattı. Daha sonra oyun güncellemeler ile bu eleştirileri olumlu yönde göğüsledi ve oyunu iyi bir noktaya taşıyarak birçok güncelleme yayınlamaya devam etti.

Fallout 76: Test Your Metal Etkinlikleri

Fallout 76

Fallout 76’nın Test Your Metal güncellemesi resmi olarak yayınlandı ve dokuzuncu sezon resmen başlamış oldu. Test Your Metal, oyuna bir Bethesda basın bülteninde ayrıntılı olarak açıklanan 3 yeni Herkese Açık Etkinlik getirdi. Yeni etkinlikler, Oyuncuları Rust Eagles ile karşı karşıya getiren Test Your Metal, Süper Mutantların bir kampı bastığını konu alan Eviction Notice ve Mire Magic Moonshine’ı yaratmayı konu alan Moonshine Jamboree olacak.

Sezon 9 ayrıca, kendi benzersiz puan tablosu ödüllerini sunan Dread Island bölgesinde yeni bir yolculuk sunacak. Zorlu bir başlangıca rağmen, Fallout 76’nın kötü itibarının ötesine geçtiği her güncellemede daha da netleşti. Her yeni sezon, oyunun ilgi çekici kalmasına yardımcı olurken, kullanıcıların eğlenmesi için kaliteli oyuncu etkinlikleri, zorluklar ve ödüller sunmayı başardı.

Bu yeni Herkese Açık Etkinlikler muhtemelen oyunculardan biraz strateji ve ekip çalışması gerektirecek ve bir sürüye karşı savunma gibi temel kavramların hala taze ve değerli hissetmesine yardımcı olan ilginç olay örgüleri içerecek. Dread Island’ın yeni bölgesi ayrıca alaycı bir gizem, gizli hazineler ve keşfetmek için sürekli değişen bir ortam ile oyuncuların eğlenmesi için ilgi çekici bir hikaye sunacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.