Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fall Guys Epic Games Store’da Ücretsiz Oluyor

Fasulye karakterlerle dolu olan eğence oyunu Fall Guys, 21 Haziran'da Steam'den kaldırılacak ve aynı tarihte Epic Games'te ücretsiz oynanabilecek.

Mediatonic’in geliştirdiği fasulye temalı parti royale oyunu Fall Guys, 21 Haziran’da ücretsiz olarak oynanabilecek. Ayrıca oyun aynı tarihte, Steam’den kaldırılacak. O zamandan itibaren Fall Guys yalnızca Epic Games Store’a özel olacak ancak Steam’de oyunu almış olan kişiler, Epic’te başlatmak zorunda kalmadan da oyunu oynayabilecek.

Bu haber ile birlikte geliştirici, oyunun önümüzdeki ay Nintendo Switch ve Xbox‘a geleceğini de duyurdu. Epic, geçen yıl mart ayında geliştirici Mediatonic’i satın aldığından dolayı oyunun yalnızca Epic Games Store’a özel olması şaşırtıcı değil. Ayrıca Mediatonic, Fall Guys kopyasına sahip olan Steam oyuncularının beklenen tüm olağan güncellemeleri almaya devam edeceğini söyledi.

Fall Guys, Yeni Sezonda Ücretsiz Bir Paket Verecek

Fall Guys

Ağustos 2020’de piyasaya sürülen oyun, şimdiye kadar altı sezon geçirdi. Ancak 21 Haziran’da ücretsiz oynanması ile bir sonraki sezon tekrar birinci sezon olacak. Mediatonic, oyunu satın alan ve oynayan herkesin yeni tanıtılan sezon geçişi de dahil olmak üzere ücretsiz bir eski paket alacağını doğruladı. Gelecek sezon biletleri daha sonra oyunun oyun içi para birimi Show Bucks ile satın alınacak.

Oyun 21 Haziran’a kadar Steam’de mevcut olmaya devam edecek ve şu anda güncel fiyatı 38 TL. Ancak Epic Games kütüphanesine sahip olanların yine de Steam’den satın almaması mantıklı bir karar olacaktır. Garip kostümler giyerek sakarlıklar yaptığınız, arkadaşlarınızla birlikte oynadığınız ve komik bir biçimde rekabet ettiğiniz oyunu, kafa dağıtmak isteyen tüm oyunculara tavsiye edebiliriz.

Fall Guys Fragman

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.