Fall Guys: Ultimate Knockout

MMOACTION
Takip Et
8.5

Çok iyi

7.9

Kullanıcı

Fall Guys, Guinness Rekorlar Kitabı’na Girdi

Fall Guys: Ultimate Knockout, Guinness Rekorlar Kitabı'na adını yazdırdı.

Fall Guys: Ultimate Knockout, 4 Ağustos 2020’de ücretsiz bir PlayStation Plus oyunu olarak piyasaya sürüldü. Platform oluşturma ve oyun şovu tarzı Battle Royale formatının eğlenceli karışımı olan bu oyunun kulaktan kulağa yayılması uzun sürmedi ve piyasadaki en popüler çok oyunculu oyunlardan biri haline geldi. Görünüşe göre oyunun bu ilk popülerlik dönemi bizim fark ettiğimizden daha yüksekti çünkü bu ünlü yapım, tüm zamanların en çok indirilen PS Plus oyunu olarak dünya rekorunu kırdı.

Rekor, Guinness Rekorlar Kitabı tarafından onaylandı ve ödül, yıllık rekor kitabının 2022 baskısının sayfalarında ölümsüzleştirildi. Ne yazık ki, Mediatonic’in dönüm noktasını açıklayan haber gönderisi, tam indirme sayısını belirtmedi. Muhtemelen, Fall Guys’ın yerini almak için gelecekteki PS Plus oyunlarının kaç kez indirilmesi gerektiğini öğrenmek için kitabı satın almanız gerekecek.

Yine de, Rocket League gibi benzer çok oyunculu başarı hikayeleri de dahil olmak üzere, hizmet tarafından yıllar boyunca sunulan çok sayıda popüler oyunu düşündüğünüzde bu etkileyici bir başarı. Fall Guys tüm oyunların hepsini yendi.

Fall Guys

Fall Guys 5. Sezonu Başladı

Bazı eski oyuncuların inandıklarına rağmen, Fall Guys “ölü bir oyun” olmaktan çok uzak görünüyor. Vahşi orman temalı 5. sezonu tüm hızıyla devam ediyor ve oyunun hayranlarına bu hafta Kena: Bridge of Spirits kostümleri verildi. Guinness Rekorlar Kitabı, oyunun katıldığı tek prestijli liste değil. Oyun, dönemin en çok izlenen Twitch yayınlarına konuk oldu ve çok satanlar listelerinde uzun süre kalmayı başardı.

Oyuna aşina olmayanlar için, düzinelerce jelibon benzeri karakter ile katıldığımız yarışmalarda birinci olmaya çalışıyoruz. Oyuncular yarışmalara katılıyor ve önlerindeki bazı garip, eğlenceli ve zorlu görevleri çözmeye çalışıyor. Fall Guys: Ultimate Knockout tamamen herkesin herkese karşı savaştığı rekabetçi bir moda ve takım tabanlı dövüşler etrafında dönen bir kooperatif moduna bölünmüş çok oyunculu maçlarla ilgili.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol