Faker T1 İle Yeniden Anlaştığını Duyurdu

Ünlü profesyonel League of Legends oyuncusu Faker, T1 ile yeniden anlaştığını açıkladı.

Tüm zamanların en iyi League of Legends oyuncusu olan Faker, önemli bir paylaşım yaptı. Yapılan paylaşımda Faker T1 ile yeniden anlaştığını duyurarak 2022 yılında T1 için mücadele edeceğini duyurdu.

League of Legends’ın transfer dönemi başladığından beri, Faker’ın geleceği konusunda ortaya yeni iddialar atılıyordu. 25 yaşındaki başarılı Espor oyuncusu Faker, 2013 yılından beri T1 ekibinde mücadele ediyordu. 2013, 2015 ve 2016 yıllarında kazandığı üç Dünya Şampiyonası ve kendi liginde gösterdiği başarıların ardından Faker’ın yeni sezonda hangi takımın formasını giyeceği merak ediliyordu.

Faker T1 İle

Faker T1 İle Yoluna Devam Ediyor

Yapılan paylaşımda Faker T1 ile yola devam edeceğini “Geri döndüm.” ifadesini kullandı. Efsanevi Koreli orta koridor oyuncusu Faker, 2021 yılında da T1 ekibinin önemli bir oyuncusuydu ve takımını 2021 Dünya Şampiyonası’nda yarı finale taşımıştı.

faker t1 ile yeniden anlastigini duyurdu 3

Şu an yeni sezon için kadro yapılanmasına giden T1, Faker anlaşması ile önemli bir başlangıç yapmış oldu. Kısa bir süre önce geçici baş antrenör Son “Stardust” Seok-hee, oyuncu geliştirme koçu Park “Hajinsun” Hyunseon, destek Ryu “Hoit” Ho-seong, ormancı Moon “Cuzz” Woo-chan ve yollarını ayıran T1 ekibinin, yeni dönem kadrosu ise Dünya genelindeki pek çok League of Legends takipçisi tarafından merak ediliyor.

Avatar of Burak KÖSE
Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol