T1 Teddy İle Yollarını Ayırdığını Açıkladı

T1 başarılı nişancısı Teddy ile yollarını ayırdığını duyurdu.

T1 Teddy ile karşılıklı olarak yollarını ayırmaya karar verdiklerini açıkladı. Yapılan bu açıklama sonrasında T1 Teddy’nin üç yıldır bulunduğu organizasyonla yolları ayrıldı.

T1 CEO’su Joe Marsh, Teddy ayrılığı sonrasında sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Bu kolay bir karar değildi ancak Teddy’nin kariyerine devam edebilmesi ve başlayacak yeni sezon öncesinde kendisine takım bulma şansı sunmak adına doğru bir adımdı.” dedi. 

T1 Teddy

T1 Teddy Ayrılığı Sonrasında Oyuncu LCS’e Geçebilir

23 yaşındaki Park “Teddy” Jin-seong, kariyerine LCK yerine, LCS’te devam etmek istiyor. Gelen raporlarda iki LCS takımının oyuncuyu bünyesine katmak için yeni sezon öncesinde teklif götürdüğü belirtiliyor. 

Başarılı espor organizasyonlarından birisi olan T1 genç ADC’si Lee “Gumayusi” Min-hyeong’u takımın asıl kadrosuna dahil etmesiyle birlikte Teddy 2021’in kapanış mücadelelerinde yedek kadroya geçmişti.

T1, Ekim ve Kasım aylarında İzlanda’nın Reykjavik kentinde düzenlenen 2021 Worlds turnuvasında Gumayusi ile mücadelelere katıldı. Takım turnuvanın yarı finalinde ise LCK ekiplerinden olan DWG KIA’ya 3-2 yenilerek Worlds 2021 macerasını noktaladı. 

t1 teddy ile yollarini ayirdigini acikladi 3

T1 Teddy ile üç LCK şampiyonluğu kazanmış ve 2019 Worlds yarı finaline yükselmişti. Worlds 2021 yarı finalinde T1, G2 Esports’a 3-1 yenilerek turnuvaya veda etmişti. 

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Teddy kariyerine LCS liginde devam etmeye sıcak bakıyor olsa da oyuncunun yine LCK takımlarından olan DWG KIA’ya transfer olma ihtimali de bulunuyor. Teddy’nin yeni takımının ilerleyen günlerde açıklanması bekleniyor. 

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol