Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Extraction 2 Çekimleri Yakında Başlıyor

Chris Hemsworth, Extraction 2'nin çekimlerinin yakında başlayacağını açıkladı. Ünlü aktör, devam filminin ilkinden daha iyi ve daha büyük olacağının sözünü verdi.

Marvel filmlerinde canlandırdığı Thor karakteri ile gönüllerde taht kuran Chris Hemsworth, Netflix dünyasına ilk adımını Extraction ile atmıştı. Kısa sürede milyonlarca insan tarafından izlenen aksiyon filmi, en iyi Netflix filmlerinden biri olarak gösteriliyor. Peki, Extraction 2 ne zaman gelecek?

Avustralyalı aktör, devam filminin çekimlerine yakında başlayacaklarını söyledi. Extraction 2’nin ilk filmden çok daha büyük ve iyi olacağının sözünü veren Hemsworth, kaosun bol olduğu bir film izleyeceğimizin ipucunu verdi. Başarılı oyuncu, uluslararası bir suç örgütü liderinin oğlunu korumakla görevli bir paralı asker olan Tyler Rake‘i canlandırmıştı. Karakterin akıbeti ilk filmin sonunda belirsiz kaldı, ancak devam filminin geleceğini düşünürsek, karakterin yolcuğuna devam edeceğini kesin olarak söyleyebiliriz.

Hemsworth, Devam Filmi İçin Çıtayı Yükseltti

Extraction 2 ne zaman

Hemsworth’un yanı sıra yönetmen Sam Hargrave de, Extraction 2 için seriye geri dönecek. Instagram hesabından bir paylaşımda bulunan oyuncu, “Extraction’ı büyük bir başarı haline getiren inanılmaz dublör ekibine sonsuz teşekkürler ve tebrikler. Devam filminin çekimleri yakında başlayacak ve ister inanın ister inanmayın ilkinden daha büyük ve daha iyi olacak” ifadelerini kullandı.

Netflix’in şimdiye kadar en çok izlenen orijinal filmi olan Extraction, Anthony ve Joe Russo’nun Ande Parks ile birlikte yazdığı Ciudad adlı çizgi romana dayanıyor. Extraction 2 fragmanı, geçtiğimiz haftalarda düzenlenen Tudum etkinliği sırasında ilk kez gösterilmişti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.