Eternals, Marvel Evreninin Geleceğinde Çok Büyük Bir Etkiye Sahip Olacak

Eternals'ın yönetmeni Chloé Zhao, yeni filminin Marvel Sinematik Evreni'nin (MCU) geleceği üzerinde çok büyük bir etkiye sahip olacağını söyledi.

Marvel Sinematik Evreni’nin (MCU) 4. aşamasında izleyeceğimiz filmlerden biri olan Eternals, hem konusu hem de yıldızlar geçici oyuncu kadrosu ile merak uyandırıyor. Binlerce yıldır gizlice Dünya’da yaşayan insanüstü güçlere sahip ölümsüz varlıklardan oluşan bir ırkın hikayesini anlatan film, kasım ayında izleyicilerle buluşacak.

Total Film’e verdiği bir röportajda konuşan yönetmen Chloé Zhao, yeni Marvel filmi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Eternals’ın MCU üzerinden kalıcı bir etki bırakabileceğini belirten Oscar ödüllü sinemacı, “Tek başına, bağımsız bir film gibi görünüyor, ancak yaşanacak şeylerin Marvel evreninin geleceği üzerinde çok büyük bir etkisinin olacağını düşünüyorum. Bu, bir hayran olarak benim için gerçekten tatmin edici! Neler olacağını merak ediyorum” dedi.

Marvel Filmi Eternals, Kasım Ayında Vizyona Girecek

Marvel filmi Eternals

Derginin aynı sayısı için konuşan Eternals oyuncularından Selma Hayek, filmin sahip olduğu kültürel çeşitliliğe dikkat çekti. Ajak karakterini canlandıran ünlü aktris, “Film bu yönüyle coğrafyanın ötesine uzanıyor ve ezberleri tamamen bozuyor” ifadelerini kullandı.

Games of Thrones‘taki Jon Snow rolü ile şöhreti yakalayan Kit Harington da Eternals’ın kadrosunda yer alıyor. Dane Whitman karakteri, (çizgi romanlarda Kara Şövalye olarak da bilinir) mistik bir kılıç kullanan insan savaşçı olmasına karşın Eternal ırkına mensup değil.

Film, Yıldızlarla Dolu Bir Oyuncu Kadrosuna Sahip

marvel sinematik evreni eternals

Total Film’e verdiği röportajda, karakterinin devam edip etmeyeceği hakkında hiçbir fikrinin olmadığını söyleyen Harington, “Onun kim olduğunu ya da olabileceğini okudum. Yani daha uzun bir ömre sahip olabilir. Ve umarım, bunun karakterim için buzdağının görünen kısmı olduğunu düşünüyorum. Ama bilmiyorum. Ben de herkes kadar karanlıktayım” şeklinde konuştu.

Eternals, Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi‘nden sonra vizyona girecek ikinci 4. aşama filmi olacak. Hayek ve Harington dışında Angelina Jolie, Richard Madden, Kumail Nanjiani, Lauren Ridloff gibi isimlerin yer aldığı film, 5 Kasım‘da sinemalarda olacak. 2021 yılında vizyona girecek diğer Marvel filmlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol